Prodaja YouTube kanala

ima veze daj primer
ne moraš da se ulizuješ nego nekako te izaberu ... ali imaš na sajtu krstarice negde link Poslovi pa mislim da imaš konkurs za moderatora
Ne bih da dajem primer posto sa zenama kad pricam o tome reaguju gore nego da ih bijem otprilike, izgleda da nisi toliko agresivna kao neke pre ali ipak ne
Moras da se ulizujes, to je samo maska kao da se nesto stvarno bira a u stvari sve funkcionise drugacije nazalost
 
Ne bih da dajem primer posto sa zenama kad pricam o tome reaguju gore nego da ih bijem otprilike, izgleda da nisi toliko agresivna kao neke pre ali ipak ne
Moras da se ulizujes, to je samo maska kao da se nesto stvarno bira a u stvari sve funkcionise drugacije nazalost

to o čemu ti pričaš nije inteligencija ali ne znam na koju situaciju misliš tačno
ne ulizuju se nego grupa koja već radi nekog izabere kao da bi to OK radio
 
Ovaj deo i zenama kao sto sam vec rekao necu komentarisati
A ovo za moderatore je tako kako ti kazes u teoriji a zapravo nije bas tako u praksi

dobro mizoginija je uvek kul
da, ok, ako baš hoćeš da budeš moderator treba da nađeš način da te prihvate zgotive prime i slično... ali mislim da nekima ponude bez da se trude
mada mislim da postoji taj konkurs za posao tako da ako je neko već dokazani moderator ne verujem da ga odmah odbiju
 
Samo te pratim i čitam! :zcepanje: :zcepanje:
Pa ovo se nije odnosilo na tebe nego na one sa jacih pdf-ova, bez ljutnje al ovo gde si ti mod oni smatraju nebitnim( nije da se nesto izvlacim al iskreno tako je, meni je svejedno sta ce ko da misli o meni pa pricam sve sto mislim)
Tako da se to sto sam rekao ne odnosi na nauku, obrazovanje, hobije, stripove, pravne savete itd vec na znas vec sta
 

Back
Top