Prodaja Vozila- Pomoć pri prodaji

Ovo za registraciju kada cujem slog me strefi, imas dat 15000e za auto nemas za pisljivu registraciju, takve ljude nisam nikad razumeo niti cu, ovamo daju za auto grdne pare a registracija im je skupa. Drugo auto je full nebih ga prodavao da mi ne treba jos jedan 4x4 auto, za leto vec imam tako da bi mi ovaj mb bio suvisan, drugo dizeli se uvek prodaju i prodavace se jos dugo dugo tako da. Hvala
Koliko ljudi znas da voze auto od 15000+e?U Srbiji.Pa godisnja plata je u prosjeku od 3500-5000e godisnje.Pa koliko mjesecnih plata da dam za auto?Jedna za registraciju.koliko za gorivo i odrzavanje?Ti dobro stojis finansijski.95% ljudi u Srbiji sigurno nece kupiti auto od 15000e.
 
Dobar je zavisi koji je motor u njemu i koja oprema .. Nzn kako stojis sa odrzavanjem skupo je porpilicno odrzabanje ali za Porche je Fiat sto se tice toga :lol:
Ja gledam neku sredinu sto se tice auto, i nikad ne ostanem na samo jednom auto u dvoristu, vec kao sto sam napomenuo imam jedan auto za leto isto zadnja vuca, tako da bi mi bio mb nepotreban iskreno, 1000e gore dole ni to mi nije bitno, Od motora je 2143 znaci mercedesov motor je u njemu automatik, nije renov motor u njemu kao sto su 180 200, ali to ljudi ocite ne razumeju nego vide manju kubikazu kaze manja registracija a to sto nije ni za k to nista, ali sta ces to je mentalitet Balkana mazalost, hteli bi svi da ustede na gorivu i registraciji a hteli bi voziti skup auto, to ne ide. Meni je neka granica 35000e sto se tice SUV sto se tive ovih limuzina i karavana nebi isao preko 18 19 20000e. Ja koji god imam auto kod mene je sve na vreme bilo svaki servis malo nesto ne valja odma u ovlasceni servis sve novo stavljano na njega, uvek nikad nista nije falilo. Ali to ljudi ne umeju da cene. A za Porche unutar i izvan auto je bomba jos ako ima dobru opremu( sto ja trazim) onda je auto za sve leti zimi kad god i u sumu sa njim. Nadam se da ce ovo uskoro da se proda pa ce da vidimo. Hvala
 
Koliko ljudi znas da voze auto od 15000+e?U Srbiji.Pa godisnja plata je u prosjeku od 3500-5000e godisnje.Pa koliko mjesecnih plata da dam za auto?Jedna za registraciju.koliko za gorivo i odrzavanje?Ti dobro stojis finansijski.95% ljudi u Srbiji sigurno nece kupiti auto od 15000e.
Ljudi kao sto ti kazes rade za 350 450 550e 650e platu, ali kao sto kazem mentalitet ljudi na Balkanu je ocajan. Hoce svi auta da voze od 15000 20000 30000 i jace, uzmu na lizing i tjt, ali ne tu dolazi gume, servisi, ako ae pokvari to kosta, registracija, potrosnja i sta sve ide uz auto. Ali je njima bitno da se pokazu u selu ili u nekoj varosici a to sto sipaju 1000 dinara i traje im mesec dana tj samo do prodavnice udaljenosti 1km da vide ljudi i u dvoriste da skuplja prasinu. To ne kolko imas ljudi koje voze od po 40 50 60 70 80 90 100000e ljudi auto, manjina ali ipak, sve ima svog kupca.
 
Hteo bih da pitam par pitanja.
Prodajem automobil MB C220 W205 Karavan je u pitanju 2015 god.
Stavio sam nizu cenu vozila radi brze prodaje zbog kupovine novog vozila, vec par dana niko da pozove da pita za vozilo a kamoli da dodje da pogleda.
Sto se tice vozila sto sam i napisao u opisu odradjen veliki servis nove gume 105000 km je presao, registrovan i dosta od opreme.
Da li ima neko neki savet sto se tice prodaje sta da uradim, makar da pozove neko da se raspita o vozilu ili slicno?
Bilo kakav savet bi mi dobro dosao sto se tice toga.
Hvala unapred.
Ma daj duletu da proda on ima zvaku:lol:
Salim se nista lose ,samo nas je narod glup da provali dobar auto vise se na pricu lozi
 
Ovo za registraciju kada cujem slog me strefi, imas dat 15000e za auto nemas za pisljivu registraciju, takve ljude nisam nikad razumeo niti cu, ovamo daju za auto grdne pare a registracija im je skupa. Drugo auto je full nebih ga prodavao da mi ne treba jos jedan 4x4 auto, za leto vec imam tako da bi mi ovaj mb bio suvisan, drugo dizeli se uvek prodaju i prodavace se jos dugo dugo tako da. Hvala
Pa drzave bankrotiraju nece neko sa autom od 15 000 ,ima posla pa nema,pa nema covek ni za retrovizor kad mu pukne biznis
 
Pa drzave bankrotiraju nece neko sa autom od 15 000 ,ima posla pa nema,pa nema covek ni za retrovizor kad mu pukne biznis
Dodje mi da povratim kad vidim ljude koji rade za bednu platu ali hoce da voze auto za 30000e pa kad dodje reg i servis onda nema pa se auto pokvari nije odrzavan nizasta nije ali opet ljudi kupuje, ne z aju ljudi proceniti dobre automobile sve se na pricu hvataju kao sto si ti rekao
 
Moj burazer tako ne zna s parama,prodao kucu,kupio stan,od razlike zeni auto,njemu auto a vec imali 1 ,3 auta a onda dodje korona oboje bez posla,pa izvini ako ti u ovoj drzavi nisi cuo za sankcije i oskudaciju i razmisljao o crnim danima ko te iebe,to je samo da se ne kurci ne da je nesto u grcu
 
Poslednja izmena:
Ja gledam neku sredinu sto se tice auto, i nikad ne ostanem na samo jednom auto u dvoristu, vec kao sto sam napomenuo imam jedan auto za leto isto zadnja vuca, tako da bi mi bio mb nepotreban iskreno, 1000e gore dole ni to mi nije bitno, Od motora je 2143 znaci mercedesov motor je u njemu automatik, nije renov motor u njemu kao sto su 180 200, ali to ljudi ocite ne razumeju nego vide manju kubikazu kaze manja registracija a to sto nije ni za k to nista, ali sta ces to je mentalitet Balkana mazalost, hteli bi svi da ustede na gorivu i registraciji a hteli bi voziti skup auto, to ne ide. Meni je neka granica 35000e sto se tice SUV sto se tive ovih limuzina i karavana nebi isao preko 18 19 20000e. Ja koji god imam auto kod mene je sve na vreme bilo svaki servis malo nesto ne valja odma u ovlasceni servis sve novo stavljano na njega, uvek nikad nista nije falilo. Ali to ljudi ne umeju da cene. A za Porche unutar i izvan auto je bomba jos ako ima dobru opremu( sto ja trazim) onda je auto za sve leti zimi kad god i u sumu sa njim. Nadam se da ce ovo uskoro da se proda pa ce da vidimo. Hvala
Nisam mislio na MB nego na Audija znam da je C220 to si rekao ... Porchei su obicno sa dosta opreme sto za audija nije sličaj ..Meni se taj ne svida da ti pravo kazem pogotoco sa onim smedim interijerom ;)..i drugim čudnim bojama koje oni ubaciju ..Macana 3,0d sam vozio 20tak dana dok se nije prodao auro je odlican ide jako dobro menjac extra kvalitetan i to se oseti ..ali skup do bola za odrzavanje ..zracni jastuci blizu 800evra po komadu i kije kao Mecka da dozvoli delove da stancaju ..Dosta toga mora oginal sa ae uzme ..mi smo tom menjali jedan jastuk kocnice sve i nešto jos sitno ..oko 2soma evra delova je bilo i to uz dobar popust od bruto cena ..tako da bido spreman sa dosta vece račune u odnosu na Mecku ..
 
Moj burazer tako ne zna s parama,prodao kucu,kupio stan,od razlike zeni auto,njemu auto a vec imali 1 ,3 auta a onda dodje korona oboje bez posla,pa izvini ako ti u ovoj drzvavi nisi cuo za sankcije i oskudaciju i razmisljao o crnim danima ko te iebe,to je samo da se ne kurci ne da je nesto u grcu
Bas to, ljudi ne razmisljaju o necemo, mogu i ja sad otici uzeti auto od 50k ali vidis korona me je zajebala zestoko, hocu prodati ovaj auto i uzeti neki drugi i jos da mi ostane para ako bude korona trajala jos 2 3 godine, naravmo nedo Bog da traje jos nek se sto pre zavrsi, ali ljudi ne razmisljaju.
 
Nisam mislio na MB nego na Audija znam da je C220 to si rekao ... Porchei su obicno sa dosta opreme sto za audija nije sličaj ..Meni se taj ne svida da ti pravo kazem pogotoco sa onim smedim interijerom ;)..i drugim čudnim bojama koje oni ubaciju ..Macana 3,0d sam vozio 20tak dana dok se nije prodao auro je odlican ide jako dobro menjac extra kvalitetan i to se oseti ..ali skup do bola za odrzavanje ..zracni jastuci blizu 800evra po komadu i kije kao Mecka da dozvoli delove da stancaju ..Dosta toga mora oginal sa ae uzme ..mi smo tom menjali jedan jastuk kocnice sve i nešto jos sitno ..oko 2soma evra delova je bilo i to uz dobar popust od bruto cena ..tako da bido spreman sa dosta vece račune u odnosu na Mecku ..
Normlano da ocekujem, mora da se odrzava kao i svaki auto ali ako hoces luksuz moras da platis bato, tako da ocekujem enormne racune sa servisa ali opet... spreman sam na to.
 
Ljudibsu se na pocetku 2000-ih godina zalijetali i kupovali auta preko svojih mogucnosti.Poslije su brojali rate i docekavsi da izadju iz kredita vecina se opametila.Znam da vecina iz mog okruzenja kupuje auta od 2000 do 4000e.Par njih su izdvojili oko 7000e.
Zavisi u kojem okruzenju zivis, i da nisu se opametili sad jos vise uzimaju auta na lizing a nisu nimalo upuceni u to. Nazalost tako je kako je, jos ove novije generaciju su gluplje sto se toga tice cast izuzetcima.
 
Zelim ti srecu u prodaji ili zamjeni auta.Pogledao sam na pol.automobilima oglase i vidim da je registracija za taj mercedes 85000 din.Skoro dvije moje plate.Ja kada bih htio da vozim taj auto morao bih da nadjem jos jedan posao od 4 h.A spadam u solidniju grupu stanovnistva.Ne vrijedi to tog truda.Sljedece godine planiram da kupim pezo 508 od 6000e.To je 2011.ili2012 godiste trenutno.To mi je sasvim dovoljno sto ocekujem od auta.
 
Zelim ti srecu u prodaji ili zamjeni auta.Pogledao sam na pol.automobilima oglase i vidim da je registracija za taj mercedes 85000 din.Skoro dvije moje plate.Ja kada bih htio da vozim taj auto morao bih da nadjem jos jedan posao od 4 h.A spadam u solidniju grupu stanovnistva.Ne vrijedi to tog truda.Sljedece godine planiram da kupim pezo 508 od 6000e.To je 2011.ili2012 godiste trenutno.To mi je sasvim dovoljno sto ocekujem od auta.
Hvala takodje.
 
Normlano da ocekujem, mora da se odrzava kao i svaki auto ali ako hoces luksuz moras da platis bato, tako da ocekujem enormne racune sa servisa ali opet... spreman sam na to.
Ne kazem ja to da bi tr odvrstio nego te upozoravam ako ne znas a ti to sam nakbolje znas koliko mizes da se pruzis ,,,, ja cu ubek pre kupiti polovni premijum brend nego novu skodu to sam uvek i radio ..
 

Back
Top