Quantcast

Prodaja voca i povrca

daca357

Zainteresovan član
Poruka
117
Znaci hocu da otvorim piljaru ,proceduru oko otvaranja znam ,opremanje lokala i nabavku robe imam ,zanimama me kako oni rade tj kolike su im marze, kako prave ulazne papire za robu koju kupuju bez papira ,vidim da svi izdaju racune ali ne znam u cemu je caka ,znam da ako rade sve kako treba ne mogu opstati pa me zanimaju sve mucke sto se tice papira .

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
Lose si pitanje postavio...To nikoga ne zaniuma.

Ovde ogromnu vecinu zanima da li ce se Drazi podici spomenik, hoce li Srbi na Kosovu....Sta ce reci patrijarh..... Jesu li bolji Srbi koji pisu cirilicu....Ko je bio Tito....Ima li ustasa u Hrvatskoj.... Hoce li nas Evropa progutati...I td....

A kada se radi o nekom BIZNISU...."Svi junaci nikom ponikose..."

daca357

Zainteresovan član
Poruka
117
ma ko to vec radi sigurno nece da pomogne,vise se nadam da ce neko ko ima takve informacije nesto da podeli , a sto se tice gore navedenog obican covek kao ja nema sta tu da se mesa (veruj mi i ne razmisljam o tome)to su sve politicari (prosli i sadasnji) zajeli govna steta sto i mi sada sa njima zajedno treba da ih jedemo.Doslo je vreme gde svako za sebe gleda da prezivi i radije bih se zajebavao sa necim u cemu mozda nesto i postignem a ne kao sto vecina ljudi radi samo bistre politiku i kukaju kako je lose ,

daca357

Zainteresovan član
Poruka
117
pa vise ti se isplati tezga ili direkno iz kombija ili pikapa da prodajes
Moze i tako ali to nije resenje za stalno a i zivim u manjem gradu gde postoji samo jedna pijaca koja je dosta daleko od centra a ja planiram da otvorim u centru u blizini veceg kompleksa zgrada na najprometnijem mestu u gradu a i polako ide zima kada mrznu namirnice za pola sata na otvorenom i pravi se veliki skart ,ima dosta prednosti u otvaranju piljare ali i mana -lokal porezi i eventualno jedna radnica,ali planiram da sve to napravim kako valja tj da sredim lokal da to bas prijatno izgleda a od robe da imam sve naravno ono skuplje u manjim kolicinama ,ulozicu solidne pare i uz naporan rad ocekujem da cu posle godinu dana imati solidnu zaradu a posle 6 meseci bicu zadovoljan ako sam na 0 ,naravno ako bude zarade tad onda extra.ovako planiram zato sto ima vec piljara ali jedno500-600m dalje od mene a ja sa novopecenom radnjom dok steknem musterije i dok sve ,,legne ,, kako trebe bice potrebno vreme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.