FataMorgen
Legenda
- Poruka
- 64.174
PRODAJA TELEKOMA JE NEZAKONITA
03.Mar.2011, 16:08,
Predsednica Saveta za antikorupciju Verica Barać kaže da je potpuno nezakonito prodavati telekomunikacionu infrastrukturu, jer je to resurs države, a ko je kupi postaće monopolista
BEOGRAD - Prodaje Telekoma je nezakonita, jer nije ispoštovana zakonska procedura, ne zna se ni da li postoji odluka Vlade o prodaji, kao ni da li je infrastruktura predmet prodaje, izjavila je danas predsednica Saveta Vlade Srbije za antikorupciju Verica Barać.
Ona je na tribini Balkan magazina "Borba za Telekom Srbija, godinu dana posle" precizirala da je potpuno nezakonito prodavati telekomunikacionu infrastrukturu, jer je to resurs države, koji je stvaran stotinu godina, a svako ko je eventualno kupi, postaće monopolista.
Barać...

03.Mar.2011, 16:08,
Predsednica Saveta za antikorupciju Verica Barać kaže da je potpuno nezakonito prodavati telekomunikacionu infrastrukturu, jer je to resurs države, a ko je kupi postaće monopolista
BEOGRAD - Prodaje Telekoma je nezakonita, jer nije ispoštovana zakonska procedura, ne zna se ni da li postoji odluka Vlade o prodaji, kao ni da li je infrastruktura predmet prodaje, izjavila je danas predsednica Saveta Vlade Srbije za antikorupciju Verica Barać.
Ona je na tribini Balkan magazina "Borba za Telekom Srbija, godinu dana posle" precizirala da je potpuno nezakonito prodavati telekomunikacionu infrastrukturu, jer je to resurs države, koji je stvaran stotinu godina, a svako ko je eventualno kupi, postaće monopolista.
Barać...
Bogu hvala,jos neko sem Nikolica ukazuje na nezakonitu prodaju Telekoma





