Procurio tajni izveštaj evropskih službi: Putin strahuje od udara, u centru sumnje o zaveri je njegov bivši saveznik

Milos 13

Poznat
Poruka
7.802
U evropskim obaveštajnim službama poslednjih dana kruže informacije da bi pojedini krugovi ruske elite mogli da pripremaju zaveru protiv Vladimira Putina, a posebno se pominje bivši ministar odbrane Sergej Šojgu.

1778442756361.jpeg

https://nova.rs/vesti/svet/procurio...tru-sumnje-o-zaveri-je-njegov-bivsi-saveznik/

https://www.dw.com/sr/da-li-se-kuje-zavera-protiv-putina-kakvu-ulogu-tu-igra-šojgu/a-77091280

Šta mislite, kolika je verovatnoća da bude nasilne smene KGB režima i da dođe novi predsednik Rusije? Ako se to desi, šta to znači po Evropu i svet?
 
U evropskim obaveštajnim službama poslednjih dana kruže informacije da bi pojedini krugovi ruske elite mogli da pripremaju zaveru protiv Vladimira Putina, a posebno se pominje bivši ministar odbrane Sergej Šojgu.

Pogledajte prilog 1898391
https://nova.rs/vesti/svet/procurio...tru-sumnje-o-zaveri-je-njegov-bivsi-saveznik/

https://www.dw.com/sr/da-li-se-kuje-zavera-protiv-putina-kakvu-ulogu-tu-igra-šojgu/a-77091280

Šta mislite, kolika je verovatnoća da bude nasilne smene KGB režima i da dođe novi predsednik Rusije? Ako se to desi, šta to znači po Evropu i svet?
Ukri pripremaju navijače za svoju pobedničku kapitulaciju?
 
Ови још не знају да у случају насилне смене власти Русија објављује да је NATO покренуо рат против Русије, са све доказима и да је време да се изврши потпуна мобилизација и да се више Украјински корисни идиоти више неће штедети.
Путин још увек води само "специјалну војну операцију" без дејстава према НАТО трупама које учествују у рату. У последње време је све више захтева у Русији да се јавно објави да је НАТО у рату са Русијом и да се државни врх тако и понаша.
 
Ови још не знају да у случају насилне смене власти Русија објављује да је NATO покренуо рат против Русије, са све доказима и да је време да се изврши потпуна мобилизација и да се више Украјински корисни идиоти више неће штедети.
Путин још увек води само "специјалну војну операцију" без дејстава према НАТО трупама које учествују у рату. У последње време је све више захтева у Русији да се јавно објави да је НАТО у рату са Русијом и да се државни врх тако и понаша.
Чак шта више,они се зајебавају са том Русијом јер знају ,ваљда,да је Путин душа од Човека(као што јесте)..али,шта да није?
ШТА,АКО ГА изда Стрпљење?
2,3 Орешника на Берлин,Лондон,Париз(против кога они немају Одбрану)...полупаш цео тај Нато-Пакт за 20 минута.
 
Чак шта више,они се зајебавају са том Русијом јер знају ,ваљда,да је Путин душа од Човека(као што јесте)..али,шта да није?
ШТА,АКО ГА изда Стрпљење?
2,3 Орешника на Берлин,Лондон,Париз(против кога они немају Одбрану)...полупаш цео тај Нато-Пакт за 20 минута.
Зато што нема муда. Иран има већа муда.
 
Некако Запад поново покушава да понови 1917.годину када су уклонили Цара Николаја II Романова фебруарском револуцијом очекујући да ће рапарчати Руско царство да би на крају руско царство било обновљено у облику СССР.
Обзиром да сада наводе све бише Совјетске републике да зарате са Русијом изгледа да ће након Путина границе поново бити са Пољском, Турском, Авганистаном...
 
Некако Запад поново покушава да понови 1917.годину када су уклонили Цара Николаја II Романова фебруарском револуцијом очекујући да ће рапарчати Руско царство да би на крају руско царство било обновљено у облику СССР.
Обзиром да сада наводе све бише Совјетске републике да зарате са Русијом изгледа да ће након Путина границе поново бити са Пољском, Турском, Авганистаном...
UK & Co pripremaju medijski teren za prekid rata bez “oslobađanja” teritorija bivše Ukrajine pa ne znaju kako da počnu.
 
U evropskim obaveštajnim službama poslednjih dana kruže informacije da bi pojedini krugovi ruske elite mogli da pripremaju zaveru protiv Vladimira Putina, a posebno se pominje bivši ministar odbrane Sergej Šojgu.

Pogledajte prilog 1898391
https://nova.rs/vesti/svet/procurio...tru-sumnje-o-zaveri-je-njegov-bivsi-saveznik/

https://www.dw.com/sr/da-li-se-kuje-zavera-protiv-putina-kakvu-ulogu-tu-igra-šojgu/a-77091280

Šta mislite, kolika je verovatnoća da bude nasilne smene KGB režima i da dođe novi predsednik Rusije? Ako se to desi, šta to znači po Evropu i svet?
Надам се да је вест лажна. Ако није онда је Русија у много великим г.о..вн...има, не због тога што би Путин био склоње него ко хоће да га смени.
Тренутну владајућу гарнитуру треба свакако склонити јер је неспособна и уништава Русију изнутра и тачно је да треба довести нове људе који истински желе добро Русији.
Једини проблем је то што дотични на слици не припада Путиновој лошој и неспособној гарнитури, он припада још горој и још неспособнијој.
 
Надам се да је вест лажна. Ако није онда је Русија у много великим г.о..вн...има, не због тога што би Путин био склоње него ко хоће да га смени.
Тренутну владајућу гарнитуру треба свакако склонити јер је неспособна и уништава Русију изнутра и тачно је да треба довести нове људе који истински желе добро Русији.
Једини проблем је то што дотични на слици не припада Путиновој лошој и неспособној гарнитури, он припада још горој и још неспособнијој.
Rusi krivi i zato što Nemačka ne prima Srbe u EU?
 

Back
Top