Quantcast

Procena delova

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.676
Cao ljudi, znam da je dosta meseci proslo al one delove jos nisam prodao od mog zadnjeg post-a:

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P AM3
OCZ TECHNOLOGY StealthXStream 600W
MSI R7 260 1GD5 OC 1GB

Svi delovi su polovni

radeta62

Buduća legenda
Poruka
33.725
Vama ce mozda izgledati smesno ali desio mi se peh prosuo sam casu piva i tecnost mi je dosla u kontakt sa laptopom koji je prestao da radi,drugar mi kaze da je najverovatnije maticna riknula .Surfovao sam po internetu i pronasao ovo http://laptopservis.rs/servis-maticne-ploce/ Matična ploča koja je došla u dodir sa nekom tečnošću ,a prošlo je više od 48 sati ili 2 dana, se sa elektroničke strane smatra nepopravljivom.. Jel ovo istina.

cvinker

Poznat
Banovan
Poruka
9.971
Vama ce mozda izgledati smesno ali desio mi se peh prosuo sam casu piva i tecnost mi je dosla u kontakt sa laptopom koji je prestao da radi,drugar mi kaze da je najverovatnije maticna riknula .Surfovao sam po internetu i pronasao ovo http://laptopservis.rs/servis-maticne-ploce/ Matična ploča koja je došla u dodir sa nekom tečnošću ,a prošlo je više od 48 sati ili 2 dana, se sa elektroničke strane smatra nepopravljivom.. Jel ovo istina.

Šteta za pivo :mrgreen:

Poslušaj istina je, da ti nebi bilo operacija uspela, pacijent mrtav, teorijski da, ali nemora da znaći, pošto se radi u pivo... (sreća nisi pio vodu) popravljao sam platine od handy, koji u utapljani u vodu,
sa Isopropanol sam većinom platina spasio, u tvom slučaju neisplati se išta raditi, pokloni nekom bastler nek se usreći :D

radeta62

Buduća legenda
Poruka
33.725
Šteta za pivo :mrgreen:

Poslušaj istina je, da ti nebi bilo operacija uspela, pacijent mrtav, teorijski da, ali nemora da znaći, pošto se radi u pivo... (sreća nisi pio vodu) popravljao sam platine od handy, koji u utapljani u vodu,
sa Isopropanol sam većinom platina spasio, u tvom slučaju neisplati se išta raditi, pokloni nekom bastler nek se usreći :D

Susio sam fenom mozda sam ga jos dodatno sprzio videcu odnecu ga do servisa.Volim pivo iz flase da gustiram ali ne znam sta mi bi da sipam u casu.:dash:

Vukasin-coral

Domaćin
Poruka
4.732

Na žalost, pivo je naj opasnija tečnost koja može da se desi računaru. Hemijska reakcija je katastrofalna po njega zbog kvasca koji kad dođe u dodir sa štampanom pločom - štampa na njoj bukvalno nestane....

- - - - - - - - - -

Za matičnu možeš uzeti 4000-5000, napajanje nisam siguran, graficka 7000-9000 sve zavisi..

Toliko košta nova, budi sretan sa 3000 din. I za napajanje prepolovi cenu.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
33.725
Na žalost, pivo je naj opasnija tečnost koja može da se desi računaru. Hemijska reakcija je katastrofalna po njega zbog kvasca koji kad dođe u dodir sa štampanom pločom - štampa na njoj bukvalno nestane....

- - - - - - - - - -

Toliko košta nova, budi sretan sa 3000 din. I za napajanje prepolovi cenu.

Skodi li domaca rakija ima li kakve hemijske reakcije?:D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.