Пробни период

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Улазите ли у везе за који нисте сигурни од почетка да то треба да буде веза и да ли ће опстати већ се упустите чисто онако да видите како ће бити?
Па шта буде, буде...
Ако ништа, пробали сте и слични ставови...

Tebro sta bude, bude...planiranja me odavno ne zanimaju...

Не знам...
Ја се јако тешко упуштам у то да некога назовем девојком и кад неко има тај статус код мене то значи да знам да желим да будем с њим.
И онда ми необично звучи кад чујем нешто типа "па, ето, овај, ми смо заједно ал ја појма немам куда то води ни да ли ће нешто бити од тога. Пробаћемо..." и неке варијанте...

Пошто ја нисам мерило света, онда одлучих да питам да видим какав је став и искуство већине по том питању...

Не знам...
Ја се јако тешко упуштам у то да некога назовем девојком и кад неко има тај статус код мене то значи да знам да желим да будем с њим.
И онда ми необично звучи кад чујем нешто типа "па, ето, овај, ми смо заједно ал ја појма немам куда то води ни да ли ће нешто бити од тога. Пробаћемо..." и неке варијанте...

Пошто ја нисам мерило света, онда одлучих да питам да видим какав је став и искуство већине по том питању...

meni to uopste nije problem diki devojko!!!!

Улазите ли у везе за који нисте сигурни од почетка да то треба да буде веза и да ли ће опстати већ се упустите чисто онако да видите како ће бити?
Па шта буде, буде...

jok

u takvo maslo neulazim

ono se nikad nezna sta tje biti ali treba unitji sa najlepsim verovanjem u uspeh

ako je samo zbog sirenja nogu pa onda se lepo nadje seks shema ima toga kolko hotjesh

Па шта буде, буде...

Nego sta nego kako bude.... Kako mogu biti sigurna? Bitno mi samo da nisam sigurna u propast :malav: jer onda nema ni pocetka

Па шта буде, буде...
У везу уђем онда када сам сигурна у то шта желим од тог односа и мушкарца, а трајност не мора бити једна од потреба.

:lol: ma ko to zna sta ce biti od svega....jedna je bila beznadezna i znala sam to od starta i pustila sam da me vetar nosi u raskid, sledeca je bila neobavezna, bez planova i ljubavi i ispala je prosidba na kraju....a sadasnja je pocela sa ciljem da se najzad kresnem sa muskarcem koji me je uzasno privlacio godinu dana unazad....ma ko je mislio o icemu ozbiljnom tada....;)

Па шта буде, буде...

ulazim...misim ulazijo...
znaš...kad bi se čoek retroaktivno opterećivo dal će da bude nešto il neće od veze, pitanje koko bi mi imali iza sebe veza...

Nikada ne mozes biti siguran u opstanak veze..to se vremenom stice..

Не, не занима мене овде сигурност у опстанак везе.
Ко што рече ПИЛ, трајност не мора да буде једна од потреба везе.
Више ме занима то да ли знате шта заиста желите од те особе или се препуштате инерцији и прихватате везу као нешто типа, ајд да пробам...

Ово се односи на све, не иксључиво на твој став...

Више ме занима то да ли знате шта заиста желите од те особе или се препуштате инерцији и прихватате везу као нешто типа, ајд да пробам...

Svako od nas neka ocekivanja od partnera kada ulazi u vezu...sto je normalno
ali nikada ne kalkulisem i ne pravim planove ako na to mislis..pistam da vreme
donese svoje...ako mi je prijatno u vezi u koju udjem ako nije od prve izlazim iz veze

Svako od nas neka ocekivanja od partnera kada ulazi u vezu...sto je normalno
ali nikada ne kalkulisem i ne pravim planove ako na to mislis..pistam da vreme
donese svoje...ako mi je prijatno u vezi u koju udjem ako nije od prve izlazim iz veze

Не мислим на планове и калкулације већ да ли се знају очекивања од тог неког, а не просто да се човек препусти стихији па шта испадне, испадне...

Kad sam bila mala onda sam htjela sve, odmah, da je samo moj tad i zauvijek... A onda sam malo stasala :malav: pa postala jos gora :dash: i jos posesivnija. A onda sam malo odrasla i pocela se jeziti na posesivnost s bilo koje strane. Znam sta zelim od veze i tako joj pristupam. Voljela bih da traje zauvijek, da bude lijepo, da ima sloge i strasti. I naravno da se tome nadam. Ali realno nema garancije ni s moje ni s njegove strane.
E sad to probanje.... Sta to znaci? Ako sam majka s dvoje djece, naravno da necu tek tako probati zajednicki zivot s nekim. Ali ako sam sama, probacu.

Па шта буде, буде...

diki bwe, puno komplikujesh,shuti i yebi (missim ako imash chim) hihihihihihihih :)))))))))))

Back