Srximan
Početnik
- Poruka
- 1
Vec skoro 8 god pijem antidepresive i primetio sam da imam razne oscilacije koje se ticu libida, tj sexa... posto trenutno nemam partnera pa moram na starinski nacin da se praznim.. desava mi se da osecam potrebu za drkanjem ali ne mogu, il me mrzi..ili me nista ne lozi, a onda imam periode kad po 4-5 dana cepam ko lud
ili krenem da drndam a ne mogu da svrsim pa to traje po pola sata i onda izgubim volju i tako danima..te sam uzasno raspolozen.
A psihijatar kod koga idem po potrebi kaze da nije do lekova, vec na emocijalnoj bazi...a inace sam lek kao lek smanjuje zelju za sexom...da ga 'j
Zanima me da li jos neko ima slicne probleme ?
ili krenem da drndam a ne mogu da svrsim pa to traje po pola sata i onda izgubim volju i tako danima..te sam uzasno raspolozen.A psihijatar kod koga idem po potrebi kaze da nije do lekova, vec na emocijalnoj bazi...a inace sam lek kao lek smanjuje zelju za sexom...da ga 'j

Zanima me da li jos neko ima slicne probleme ?
