Quantcast

Problem

Benedikt Kranberibič

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.326
a gledala sam onaj enki video o pilulama, da su žene imale fantomske probleme dok nisu prestale da ih piju :think: al to je neki % žena ne sve
Pilule imaju svoje nuspojave, a postoji i korelacija sa nekim vrstama kancera u kasnijoj dobi.
Ne znam šta da mislim o sintetičkom estrogenu i progesteronu. Nekome legnu savršeno, nekoga poremete skroz.

Kao dobra opcija mi se čini nehormonska spirala ali ne znam nikoga ko je ima, da se raspitam.

Postoji i NuvaRing, ali on je hormonski.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.468
Najlakse gledas kada nisu plodni dani i koristis kondom. Ako se desi onda je sudjeno da se mali bebac rodi. Samo bez abortusa, to je legalno ubistvo.
nije ti dovoljno kalendarski
mada u stvari to valjda devojka razmišlja isto
jedino da si neka velika pedanterija kontrolišeš ali priroda se trudi da nađe put bar kod nekih

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.468
Pilule imaju svoje nuspojave, a postoji i korelacija sa nekim vrstama kancera u kasnijoj dobi.
Ne znam šta da mislim o sintetičkom estrogenu i progesteronu. Nekome legnu savršeno, nekoga poremete skroz.

Kao dobra opcija mi se čini nehormonska spirala ali ne znam nikoga ko je ima, da se raspitam.

Postoji i NuvaRing, ali on je hormonski.
valjda tu spiralu stavljaju žene koje su rađale?
i to je neki komad metala? :think:
ima i dijafragma ali to nikog ne čuijem da pominje
e super je teorija hihihi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.