problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kera93

Zainteresovan član
Poruka
247
reinstalirao sam sistem a inae imam windows7 i sad kad upalim comp izadje mi sifru da upisem,e sad jel je moguce da ja to nekako sklonim da nema to da kucam?:)
 
mora da ima zato sto kad slusalice ukljucim pozadi gde ide ulaz za zwucnike radee a kad ih ukljucim napred ne radee ali ulazi su prowereni i radee 100% samo treba drajver nekii :))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top