Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
reinstalirao sam sistem a inae imam windows7 i sad kad upalim comp izadje mi sifru da upisem,e sad jel je moguce da ja to nekako sklonim da nema to da kucam?
mora da ima zato sto kad slusalice ukljucim pozadi gde ide ulaz za zwucnike radee a kad ih ukljucim napred ne radee ali ulazi su prowereni i radee 100% samo treba drajver nekii )
reinstalirao sam sistem a inae imam windows7 i sad kad upalim comp izadje mi sifru da upisem,e sad jel je moguce da ja to nekako sklonim da nema to da kucam?