problem :/

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
imam problem sa wirelessom tj. kad laptop nije ukljucen u struju radi najnormalnije ali ako ga u nekom momentu ukljucim u struju konekcija se gubi i ne moze da pronadje mrezu onda moram da ga restartujem i konekcija se vrati...
jel ima neko drugo resenje sem restarta?
 
Back
Top