Problem

Poruka
182
E ovako instalirao sam FPS CREATOR i kad ga pokrenem trazi neke 3d komponente direct 3d ja instaliram novi directx 10 koji sam dobio uz program i pise da su fajlovi instalirani ali nece kad prbam test level prikaze mi se ovo :
https://img847.imageshack.us/i/aads.jpg/

neznam u cemu je problem

aads.jpg
 
Кад покренеш DirectX diagnostic tool шта ти показује под картицом Екран (Display), има ли некаквих проблема. Иначе, на 7-ци би требало да имаш инсталиран DirectX 11.
 
E ovako instalirao sam FPS CREATOR i kad ga pokrenem trazi neke 3d komponente direct 3d ja instaliram novi directx 10 koji sam dobio uz program i pise da su fajlovi instalirani ali nece kad prbam test level prikaze mi se ovo :
https://img847.imageshack.us/i/aads.jpg/

neznam u cemu je problem

aads.jpg

Kucaj dxdiag u "run" i vidi da li je Direct 3D Acceleration na disabled i da li ima prijavljen problem sa Direct 3D.

Mada bi reinstalacija video drajvera i DirecX-a riješila problem...
 

Back
Top