daXer
Poznat
- Poruka
- 7.293
Naime imam jedan problem sa zvukom.
imam 5.1 zvucnike, i kada ih povezujem sa kompom, sve ok bude, kad ih proveravam preko programa zvucne kartice svi rade, ali kada hocu da pustim neku pesmu ili film nebitno preko nekog drugog programa (winamp, virtual dj, bs player, itd.), zvuk ide samo preko fuvera i jednog zvucnika.
Pobao sam i reinstalaciju drajvera zvucne, i gomilu kombinacija sa kablovima zvucnika i nzm sta jos nisam.
Sta mislite sta to moze da bude????
imam 5.1 zvucnike, i kada ih povezujem sa kompom, sve ok bude, kad ih proveravam preko programa zvucne kartice svi rade, ali kada hocu da pustim neku pesmu ili film nebitno preko nekog drugog programa (winamp, virtual dj, bs player, itd.), zvuk ide samo preko fuvera i jednog zvucnika.
Pobao sam i reinstalaciju drajvera zvucne, i gomilu kombinacija sa kablovima zvucnika i nzm sta jos nisam.
Sta mislite sta to moze da bude????





.
razvijali a bilo je dovoljno samo se malo poigrati sa audio kodekom (podesti da vam je zvuk 5.1 i jos par sitnica) . Zavrsio sam sa kodekom i radi super, samo jos na winampu da sredim, inace ga slabo koristim ali 'ocu da to radi