Eduardo Mendes Kadu
Obećava
- Poruka
- 69
Imam problem sa zvukom samo na internetu....npr na youtube-u,kad gledam neku utakmicu preko neta, nemam zvuk na fb ili bilo sta drugo da radim....ali kad pustim muziku iz kompa(preko Winamp-a), ili kad igram neku igricu imam zvuk.....sta da radm???
