fridrihnice
Početnik
- Poruka
- 2
Posto sam totalni laik,verovatno je problem mali,ali...Na racunaru je prikljucen vufer sa dva zvucnika,sve je funkcionisalo...a onda je klinac kliknuo na realtek hd audio menadzer,nesto ispritiskao i sada se cuje samo jedan zvucnik normalno,a vufer i drugi skoro da se necuju.To tako radi samo kada je pebaceno na 5.1 zvuk,stereo ne funkcionise.Test zvuka normalno reaguje.Mogu da prebacim da se drugi cuje,ali onda ovaj prvi se necuje.Sve opcije sto su ponudjene sam isprobao ali...Koliko me drzi secanje u gornjem delu pored ikone digital auot bila je i ikona digital in,ali nje sada nema.Ako bi neko imao volje da mi pomogne,zamolio bih da mi detaljnije opise u cemu je problem tj, kako da dobijem ponovo "normalan" zvuk.Unapred hvala Fridrih
