Problem sa youtube-om!

Aj odradi ovo: desni klik na My Computer > Properties > tab Advanced > deo Startup and Recovery klikni na dugme Settings i iskljci Automatically restart. Pokreni ponovo Youtube i ako se pojavi plavi ekran uslikaj ga i postavi sliku ovde.
 
Aj odradi ovo: desni klik na My Computer > Properties > tab Advanced > deo Startup and Recovery klikni na dugme Settings i iskljci Automatically restart. Pokreni ponovo Youtube i ako se pojavi plavi ekran uslikaj ga i postavi sliku ovde.

Hm, slican problem ima moj komsija, kada pusti neki film restartuje mu se racunar, znaci samo kada pusti film i nece stalno, ponekad se restartuje....
 
Pa kad crkne maticna ploca, onda ti nista ne prijavljuje. :)

Nisam se lepo izrazio :lol:
Znam da kada rikne da se nepojavljuje nista

Ovako, jedan problem isto je imao neki drugi drugar, kada pusti na YT klip ono ide sve lepo, ali kada pusti da se uveca, klikne na full screen, ono mu se restartuje, nemam pojma zasto, posle toga nije proslo mozda 10 dana, sve mu se tako restartovalo i na kraju nije hteo uopste vise da se upali, crkla maticna :D

Pa sam hteo da pitam prijavljuje kada maticna ima nekih problema a ne ono sto sam pitao :lol:
 

Back
Top