problem sa update messengerom?

nolle17

Zainteresovan član
Poruka
370
pre neki dan mi nece da se konektuje na internet trazi da ga azuriram,ja skinem tu azuriranu verziju i pocne ga azurirati medjutim dodje do kraja i samo se vrati,nece da instalira,problem je u tome sto mozda postoji drugi programi koji ne dozvoljavaju instalaciju ili je pokrenuta druga instalacija pa zato nece,probao sam ga i restartovati ali opet nece,a sam program messenger u add/remove programs ne postoji,sta da radim??
 
pre neki dan mi nece da se konektuje na internet trazi da ga azuriram,ja skinem tu azuriranu verziju i pocne ga azurirati medjutim dodje do kraja i samo se vrati,nece da instalira,problem je u tome sto mozda postoji drugi programi koji ne dozvoljavaju instalaciju ili je pokrenuta druga instalacija pa zato nece,probao sam ga i restartovati ali opet nece,a sam program messenger u add/remove programs ne postoji,sta da radim??

Jesi li ovaj messenger probao da instaliras?
http://download.live.com/?sku=messenger
P.S.Sad ce "ekspert" Sasa da dodje da pomogne,jer ja samo preporucujem reinstall...:hahaha:
 
Sa jednim velikim ALI, moraces mozda i rucno da brises fajlove jer uglavnom programi ostavljaju tragove koji posle kad pokusas da instlairas mogu da ti ne dozvole jer prepoznaju da vec postoje neki fajlovi od pre. Uzmi total uninstall ili neki drugi slicni njemu i sa njim pokusaj
 
@Nolle 17
Naravno da nepostoji kad je sakriven treba da se otkrije da bi se vido u add remove programu to uradis na sledeci nacin


U programu Notpad otvori sledeci fajl C:Windows/inf/sysoc.inf

treba da nadjes ovo

msmsgs=msgrocm.dll,OcEnntry,msmsgs.inf,hide,7

treba da izgleda ovako kad ga preimenujes

msmsgs=msgrocm.dll,OcEnntry,msmsgs.inf,,7 ( Obrati paznju na dva zareza )

i program posle restarta ce da se pojavi u add remove programs
 

Back
Top