Problem sa Transcend TS250GSJ25M externim hardom...

DeXa

Zainteresovan član
Poruka
292
Kupio sam ovaj hard pre godinu ipo dana i radio je i radi jos uvek extra, ali imam jedan problem,na samom hdd-u postoji program koj fabricki dolazi i pomocu koga se mogu odredjeni podaci zastititi lozinkom ( program se zove SJelite3) nakon pokretanja programcica ukucam lozinku i u poslednje vreme mi izbaci neke greske i jednostavno ne mogu da pristupim tim podacima :(.
Da naglasim, pokusao sam na vise racunara i sa Win Xp, i Vistom i Win7 i svuda ista prica...

Podaci koje sam zakljucao su mi veoma bitni i ne bih da ih izgubim :(\

Evo na slici je greska koju izbacuje...

Molim vas pomozite mi!!

Prilozi

• hdd.jpg
    hdd.jpg
    40,4 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena:

DeXa

Zainteresovan član
Poruka
292
@ Iwan91 greska koju prijavljuje je sledeca :

Runtime error!

Program: c:\Users\Dejan\AppData\Local\Temp\SJelite3\SJelite3.exe

R6002
-floating point support not loaded

@hardal kako da pokusam preko Windows Live CD-a?O cemu se radi?

@georgejune Veruj mi odjedared se pojavila ta greska, prvo sam mislio da je neki virus, pa sam hard na jednom kompu skenirao Nodom a
a na drugom AVG-om i opet ista prica...A pomocu pomenute lozinke sam koristio podatke godinu dana i jace i sve je extra radilo.

POMAGAJTE DRUGOVI OCU DA SE UBIJEM :) :) :)

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
@hardal kako da pokusam preko Windows Live CD-a?O cemu se radi?

Skini Hirens Boot CD. Na tom CD-u osim mnoštva ostalih alata za popravku i dijagnozu imaš i Windows Live preko kojeg se spašavaju podaci kada padne sistem.Mislim da bi preko tog programa mogao otvoriti te foldere koji ti trebaju, prekopirati na Hard Disk i onda formatirati Externi...To je moje mišljenje jer se tada vide i skriveni folderi i fajlovi....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.