MS-Dizajn.com
Primećen član
- Poruka
- 696
Pozdrav svima...
imam jedan problem sa Skype-om koji dosta koristim...
Evo o cemu se radi:
kada ga pokrenem, izadje neka greska (slika ispod) i ne mogu da pokrenem. Sve sam pokusavao sto sam znao - deinstaliram, pa installiram ponovo, sve, ali opet ne radi
sta da radim?
imam jedan problem sa Skype-om koji dosta koristim...
Evo o cemu se radi:
kada ga pokrenem, izadje neka greska (slika ispod) i ne mogu da pokrenem. Sve sam pokusavao sto sam znao - deinstaliram, pa installiram ponovo, sve, ali opet ne radi

sta da radim?


...