Problem sa Skype

MS-Dizajn.com

Primećen član
Poruka
696
Pozdrav svima...

imam jedan problem sa Skype-om koji dosta koristim...

Evo o cemu se radi:
kada ga pokrenem, izadje neka greska (slika ispod) i ne mogu da pokrenem. Sve sam pokusavao sto sam znao - deinstaliram, pa installiram ponovo, sve, ali opet ne radi :(

sta da radim?

6860dfac0eca4dd585a4aa6.png
 
Кад будеш кликнуо на "Click here" отвориће ти се нови прозор где ће писати шта или који фајл прави конкретан проблем са Skype-ом код тебе.
 
Па човек користи Windows, а за тај систем постоји само један инсталациони фајл, без обзира дал има XP, Vistu или 7-цу.

Stvarno...:confused:

Od kako se pojavila...Vista...pa ...7-ca...počele su se pojavljivati i verzije programa ...namenjene ...samo za njih...:confused:

Hvala bogu da te...IMAMO....naveo bi čoveka na pogrešan put...:confused::rumenko::confused:

:hvala: ...PRAVI SI DRUG....a ne ko ..hardai....ćuti i čeka priliku...DA MI JOŠ POSOLI...:thumbdown:.
 
Poslednja izmena:

Back
Top