problem sa roditeljima zbog starijeg decka!

  • Začetnik teme jedna mala lepotica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
J

jedna mala lepotica

Gost
Za novu godinu smuvala sam se sa jednim deckom koji je od mene stariji 7 godina. Sve nam je bilo fenomenalno do kraja maja - pocetkom juna. Od tada moji roditelji su odjednom poceli da se bune za moju vezu sa njim ( a inace znali su sve vezano za mene i njega) i od tada mi brane da se vidjam snjim. On me obozava, i ja ga volim najvise na svetu, al mi jako smeta ovo tajno vidjanje (jer nasa veza jos uvek traje) i stalna strepnja da ce me videti snjim! Da li bi vi nastavili da se vidjate sa tom osobom kao sto sam ja nastavila?!
P.S.(nikada se nismo svadjali, i verujemo jedno drugom mnooogo.) :cry:
:cry: :cry: :cry:
 
sedam godina jeste velika razlika, ali ako se slazete, razumete, imate iste teznje i zelje, itd itd. onda niko tu ne sme nista da prica.
jedino ti pomaze da razgovaras sa roditeljima. i ne skrivaj u tajnosti nista, pokazi sta ti stvarno oces.
znam ja kako se to radi :lol:
natrljas matorcima na nos, kazes jasno i glasno sta oces i opravdas to, i onda te oni shvate ozbiljno 8)
 
myst:
Anonymous:
Ako su od pocetka znali zasto bi sada pravili pitanje nerazumem.I nije bitna razlika ali pitanje je kiliko ti imas god.Pa recimo ako imas 15 onda bi ti ija branio.
DA STVARNO TO JE ONDA SUMNJIVO ALI AKO JE U PITANJU NEKO STARIJE GOD. MISLIM NA DEVOJKU KOJA JE PISALA ONDA NEMA FRKE
Ma ok ako je starija.Ali kada su vec znali za vezu a nisu pravili pitanje zasto sad.mozda su saznali nesto sto ona nebi mogla da prihvati.Pa pokusavaju na ovaj nacin.Mada ja mislim da je ona devoijcica.Ili Mozda majka zna a otac ne i tu postoji prepreka.Imam prijatelja u slicnoj poziciji.
 
Da zaboravila sam reci ja imam 14 godina a moj dragi 21
Nama godine ne prestavljaju problem jer se stvarno volimooooo!!! Sve mi drugarice zavide na toj vezi. prvo sto je to jedan od popularnijih i lepsih momaka u gradu a drugo sto me obozava i sve mi udovoljava!!! Uz to zivimo u komsiluku i non stop smo zajedno bili dok su moji to znali , al od tada samo kad sam `u gradu`... oni misle da se on drogira jer njegov brat to radi, a ja ga znam u dusu i znam da to ne radi, ai da radi rekao bi mi je mi smo jedno drugom sve! Pomozite!
 
jedna mala lepotica:
Da zaboravila sam reci ja imam 14 godina a moj dragi 21
Nama godine ne prestavljaju problem jer se stvarno volimooooo!!! Sve mi drugarice zavide na toj vezi. prvo sto je to jedan od popularnijih i lepsih momaka u gradu a drugo sto me obozava i sve mi udovoljava!!! Uz to zivimo u komsiluku i non stop smo zajedno bili dok su moji to znali , al od tada samo kad sam `u gradu`... oni misle da se on drogira jer njegov brat to radi, a ja ga znam u dusu i znam da to ne radi, ai da radi rekao bi mi je mi smo jedno drugom sve! Pomozite!
Ti si s njim da bi ti drugarice zavidele? :shock: Mnogo menja stvari to sto imas 14 god.Ali ako je ljubav prava,izdrzace i to!
 
Courtney:
jedna mala lepotica:
Da zaboravila sam reci ja imam 14 godina a moj dragi 21
Nama godine ne prestavljaju problem jer se stvarno volimooooo!!! Sve mi drugarice zavide na toj vezi. prvo sto je to jedan od popularnijih i lepsih momaka u gradu a drugo sto me obozava i sve mi udovoljava!!! Uz to zivimo u komsiluku i non stop smo zajedno bili dok su moji to znali , al od tada samo kad sam `u gradu`... oni misle da se on drogira jer njegov brat to radi, a ja ga znam u dusu i znam da to ne radi, ai da radi rekao bi mi je mi smo jedno drugom sve! Pomozite!
Ti si s njim da bi ti drugarice zavidele? :shock: Mnogo menja stvari to sto imas 14 god.Ali ako je ljubav prava,izdrzace i to!
nadam se da cemo sve ovo izdrzati...ali i meni vise je postalo dosadno da pazim da li nas je ko video ili sl. nadam se, nadam
 
fizio:
Ti 14 a on 21 :shock: :shock:
Imala si 13 a on 20 kad ste se smuvali???? :shock:
Dajem ruku da te je bar jedno 5 puta prevario do sada , a tebe gaji za starije dane.Iskusno.
Znam da je nemoguce verovati, ali on zivi peko puta mene sto znaci sa terase se `dovikujemo`. vidim sve osobe koje dolaze kod njega, a i imamo toliko poverenja jedno u drugo , rekao bi mi da me vara ! PS:Retko kad izlazi u grad, tako da sam sigurna i njega i njegovu vernost!!!! :wink:
 
Black_Swan:
E,ali ovo je bolest...Ona sa 13 godina sa nekim ko ima 20 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mislim,ludooooooooooooo

Ma, pedofilija sa jedne + "moja 12ogodisnja drugarice vrsnjakinjo, vidi imam decka koji ima 2 banke" = .............no comment.............ni ne mogu trenutno da smislim dovoljno gadan opis i izrazim svoju negativnu kritiku.............mislim..... "stvarno se volimo".......??!!!!!???.............strashno, cega sve ima?!........
 
QchCK*a:
Black_Swan:
E,ali ovo je bolest...Ona sa 13 godina sa nekim ko ima 20 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mislim,ludooooooooooooo

Ma, pedofilija sa jedne + "moja 12ogodisnja drugarice vrsnjakinjo, vidi imam decka koji ima 2 banke" = .............no comment............. ni ne mogu trenutno da smislim dovoljno gadan opis i izrazim svoju negativnu kritiku ............mislim..... "stvarno se volimo".......??!!!!!???.............strashno, cega sve ima?!........

Ma skroz bolesnoooooooooooooooo...[/b]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top