Quantcast

Problem sa povezivanjem bluetootha tel/laptop.

Dany6

Zainteresovan član
Poruka
310
Moze mi neko pomoci kako da rijesim ovaj problem,pokusao sam povezati tel i laptop preko bluetootha ali nisam uspjeo.
Prvo udjem u BT na tel i idem na upari sa HP (laptopom),tad mi se pojavi sa sl1 i na tel i na laptopu,idem "upari" na tel i next na laptopu,i nakon toga mi kaze ovo sa sl2,ali cekao sam i provjeravao u "devices and printers" ali nisam nista uspjeo saznati,osim ovoga sa sl3.
A kada na laptopu idem na BT "add a device" samo mi ucitava na sl4 i nista se ne desava....
Cekao sam i cekao i pokusavao prebaciti sl sa tel na lap,ali ne uspjeva.Pa ako neko zna kako da rijesim to bio bih zahvalan.
Hvala.
Edit:Usput,laptop je HP 840 G2 I5-5300U
bt1.png
bt2.png
bt3.png
SL4

Poslednja izmena:

Dany6

Zainteresovan član
Poruka
310
U specifikaciji sa neta i sa kutije mi se cini da moj laptop ima bluetooth a inace ga nema,ako su se prepoznali onda nema sta samo redosled ukljucivanja promeni
Odnijeo sam danas bas na servis da vidim mogu li oni sta.
Covjek krenuo da nadje driver za BT,kad na kraju nabroja tonu drivera koji nedostaju,cak kaze ne moze mu ni ucita USB na port,sto me bas iznenadi s obzirom da kod mene moze sve jedan,i na kraju dodjosmo do zakljucka da je najbolje resetovati sistem hah :D.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.