Quantcast

Problem sa očima

Dušan014

Početnik
Poruka
13
Imam problem nadam se da ce mi neko pomoci ne znam sta je tacno u pitanju ali jedno oko mi je za milimetar vise od drugog ne znam kako bi vam drugacije objasnio znate sigurno da nekima ide u stranu e to kod mene nije problem nego je malo gore pa se plasim i ako moze neko da mi kaze da li je opasno i kako moze da se resi i zaboravio sam da napomenem sve lepo vidim perfektan mi je vid

Cakana Andjelic

Poznat
Banovan
Poruka
8.165
Imam problem nadam se da ce mi neko pomoci ne znam sta je tacno u pitanju ali jedno oko mi je za milimetar vise od drugog ne znam kako bi vam drugacije objasnio znate sigurno da nekima ide u stranu e to kod mene nije problem nego je malo gore pa se plasim i ako moze neko da mi kaze da li je opasno i kako moze da se resi i zaboravio sam da napomenem sve lepo vidim perfektan mi je vid
a jel ti se i obrva digne

to zna da bude problem

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
9.113
A ček samo mi još reci da li je opasno i da li ostaje trajno bitno mi je samo da ne mogu zbog toga da imam nekih problema
Nije to nista opasno.Fizionomija lica ti je takva.Zato sam te i pitao da li vidis dve slike ili neku senku.Znaci da su ti oci u redu,vec samo kapak pravi drugaciju sliku samom tebi.Nemoj da ti smeta to,bitno je da je vid u redu.Da li imaneko u porodici tako nesto slicno.Cak sta ne verujem da ti to rusi i izgled.

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
9.113
To je nekada delovalo smekerski.Cak su neki i namerno spustali po jednu obrvu i kapak da bi izgledali opasnije.Salu na stranu kao sto sam rekao ne sekiraj se nista,bitno je da je vid u redu i da nemas porblema.

Dušan014

Početnik
Poruka
13
Nije to nista opasno.Fizionomija lica ti je takva.Zato sam te i pitao da li vidis dve slike ili neku senku.Znaci da su ti oci u redu,vec samo kapak pravi drugaciju sliku samom tebi.Nemoj da ti smeta to,bitno je da je vid u redu.Da li imaneko u porodici tako nesto slicno.Cak sta ne verujem da ti to rusi i izgled.
Ne znam nisam primetio da neko ima tako nesto ili slicno jedino je sto mi upada previse u oci cim se pogledam na ogledalu ili kameri odma primetim