Morena_007
Aktivan član
- Poruka
- 1.585
Imam problem sa navigacijom na sajtu. Kada sve to podesim u FrontPage-u kliknem na "Review in the browser" sve lepo i normalno bude,
ali kad upload-ujem sajt na host servis (000webhost) ta navigacija mi se uopšte ne vidi.
Evo slika:
Da li zna neko kako ovo da rešim? HITNO MI JE!
ali kad upload-ujem sajt na host servis (000webhost) ta navigacija mi se uopšte ne vidi.

Evo slika:
Da li zna neko kako ovo da rešim? HITNO MI JE!
Poslednja izmena: