Pitam za prijateljicu. Ima DVD marke Quadro, povezan sa TV. Sve DVD trake cita, vidi sliku, cuje muziku sa filma i sve zvucne efekte, ali se ne cuje glas glumaca. Probala je sa desetinom originalnih DVD-ja, misleci da mozda nije do njih, medjutim, uvek je isto. Ja verujem da je do DVD-ja, tj. softvera i predlozila sam joj da ode i zameni ga, posto je jos u garanciji.
Da li neko zna sta bi jos moglo da bude, tj. da li sam u pravu?
Da li neko zna sta bi jos moglo da bude, tj. da li sam u pravu?