AMD
Početnik
- Poruka
- 26
U cemu se sastoji moj problem..
Dok sam na racunara imao Win7 citac je otvarao sve moguce diskove,sada kada sam vratio windows xp sp3 jedva da nesto i mogu da otvorim,gotovo se svelo da moze da otvori samo orginalne diskove.....Hvala!!!
Dok sam na racunara imao Win7 citac je otvarao sve moguce diskove,sada kada sam vratio windows xp sp3 jedva da nesto i mogu da otvorim,gotovo se svelo da moze da otvori samo orginalne diskove.....Hvala!!!

.
Moj problem je što ne mogu da otvorim dvd/cd koji su narezivani na xp.Što se tiče sistema u pitanju je običan xp sp3 koji ima samo ubačene update do 2007 i ie7. PS: Koji god xp da ubacim ne mogu da otvorim većinu diskova koji su narezivani.Blanked nisam baš razumeo ovo što si rekao za device manager. 