Problem sa bivšom, potreban savet - pomoć

johndee

Početnik
Poruka
19
Ok, znam da će ovo da zvuči klinački i sve ali evo moram da vas pitam za savet. Idem u gimnaziju i bivšu devojku sam upoznao u njoj, nije mi bila prva tako da sam imao iskustva, bili smo zajedno kratko vreme, ali mnogo možda i previše sam se vezao. Raskinuli smo zato što je ona osetila da me gubi i da mi nije stalo. Ne znam kako je to zaključila ali stvarno nisam imao takvu nameru. Inače sam jako pozitivan i društven lik koji se druži sa praktično svima u gimnaziji. Ona je jako nežna i stidljiva devojka i zato nisam ovo sve ni u ludilu sanjao od nje. Ja sam joj bio prvi momak. Pokušao sam da pričam s njom ali ona na mene gleda kao na grešku i ne želi da razgovara. Konstantno mijenja osećanja prema meni od mržnje, žala i patnje do ravnodušnosti. Pao sam u derpesiju već dva meseca i konstantno se prepliću tuga i pijanstvo. Uništavam sebe alkoholom ali kad je vidim s drugim jednostavno ne mogu da izdržim. Više me ništa ne čini srećnim jer ionako prolazim kroz jako težak period, i ona je bila jedino što mi je davalo nadu. Znam da bih trebao da je pustim ali ne mogu, samo o njoj mislim. Ne mogu da prebolim, ima li neko neki savet?
 
Pokušao sam da pričam s njom ali ona na mene gleda kao na grešku i ne želi da razgovara. Konstantno mijenja osećanja prema meni od mržnje, žala i patnje do ravnodušnosti.
Прихвати то.
Pao sam u derpesiju već dva meseca i konstantno se prepliću tuga i pijanstvo. Uništavam sebe alkoholom ali kad je vidim s drugim jednostavno ne mogu da izdržim.
Прекини да се глупураш.
Više me ništa ne čini srećnim jer ionako prolazim kroz jako težak period, i ona je bila jedino što mi je davalo nadu.
Умишљене глупости. Видим ја да теби није пуно тешко; чим можеш додатно да уништаваш себе имаш ти још маневарског простора и-ха-хај.
Znam da bih trebao da je pustim ali ne mogu, samo o njoj mislim. Ne mogu da prebolim, ima li neko neki savet?
Немој толико да мислиш о њој, па нећеш имати проблема да је пустиш. Нигде, до у твојим мислима, она и није твоја. То је једино место где је држиш.
 
Pa majku mu, ti imas oko 16 ili 17 godina i vec si se odao alkoholu. Sta si se toliko zatreskao u nju, a ona stidljiva. Aj da si pao na neku jaku i čvrstu devojku. To tako uvek bude tesko, al vremenom prodje i posle ti bude smesno sto si se glupirao i patio. Svejedno ćeš se izmenjati žena.

Izadji i bavi se sportom, druži se, nemoj samo da jadikuješ nad sudbinom.
 
Прихвати то.

Прекини да се глупураш.

Умишљене глупости. Видим ја да теби није пуно тешко; чим можеш додатно да уништаваш себе имаш ти још маневарског простора и-ха-хај.

Немој толико да мислиш о њој, па нећеш имати проблема да је пустиш. Нигде, до у твојим мислима, она и није твоја. То је једино место где је држиш.
U, odlican post
 
Nije odličan post, jako je grub, naročito jer su u pitanju dečija osećanja, a ona su njima ceo svet.

Tinejdžer ima razvojni problem, cela Krstarica se posere po njemu i izvadi mu džigericu.

Ne znam šta je dečko pogrešno uradio, klasičan nesporazum između ekstroverta i introverta. Treba da nauče da komuniciraju.
Njegov post je genijalan zbog recenice, ona nigde nije tvoja sem u tvojoj glavi.
Sad kad prestanes da budes nervozna, videces koliko je to genijalna recenica :)
A tinejdzeri i osecanja..jb.g tako se kalio celik
 
Njegov post je genijalan zbog recenice, ona nigde nije tvoja sem u tvojoj glavi.
Sad kad prestanes da budes nervozna, videces koliko je to genijalna recenica :)
A tinejdzeri i osecanja..jb.g tako se kalio celik
Nisam nervozna ni promil.

Ta rečenica je tačna, sve ostalo je čista grubost koja ne pomaže. Ne kali se tako čelik, nego mi ne umemo drugačije, grubost je sve što znamo.
 
Nisam nervozna ni promil.

Ta rečenica je tačna, sve ostalo je čista grubost koja ne pomaže. Ne kali se tako čelik, nego mi ne umemo drugačije, grubost je sve što znamo.
Nema ucenja bez gresaka i bola.
A sta god da mu kazemo nece prestati da boli, mora da prodje kroz to.
I sta znam ne volim da tesim ljude, niti da mene tese,uvek je delotvornije ti neko saspe u lice i "opali samarcinu" da dodjes sebi.
 
Ok, znam da će ovo da zvuči klinački i sve ali evo moram da vas pitam za savet. Idem u gimnaziju i bivšu devojku sam upoznao u njoj, nije mi bila prva tako da sam imao iskustva, bili smo zajedno kratko vreme, ali mnogo možda i previše sam se vezao. Raskinuli smo zato što je ona osetila da me gubi i da mi nije stalo. Ne znam kako je to zaključila ali stvarno nisam imao takvu nameru. Inače sam jako pozitivan i društven lik koji se druži sa praktično svima u gimnaziji. Ona je jako nežna i stidljiva devojka i zato nisam ovo sve ni u ludilu sanjao od nje. Ja sam joj bio prvi momak. Pokušao sam da pričam s njom ali ona na mene gleda kao na grešku i ne želi da razgovara. Konstantno mijenja osećanja prema meni od mržnje, žala i patnje do ravnodušnosti. Pao sam u derpesiju već dva meseca i konstantno se prepliću tuga i pijanstvo. Uništavam sebe alkoholom ali kad je vidim s drugim jednostavno ne mogu da izdržim. Više me ništa ne čini srećnim jer ionako prolazim kroz jako težak period, i ona je bila jedino što mi je davalo nadu. Znam da bih trebao da je pustim ali ne mogu, samo o njoj mislim. Ne mogu da prebolim, ima li neko neki savet?
Probaj da razgovaraš sa njom. Da li bi ti bio problem da ovaj post proslediš njoj? Bez ovih delova s alkoholom. Mislim verujem da tebrzo hvata, da ne piješ od jutra do mraka, da nisi alkos.

Pitaj je da li si ti učinio nešto da se ona oseti loše...
Kaži joj i to da ukoliko biste razgovarali lepo možda ostanete prijatelji do kraja života. Bolje je tako nego da se uložen trud i vreme baci.
Da li bi mogao da joj budeš prijatelj?

Dakle ne plaši je svojom ljubavlju. Priđi nežnije. Niko ne voli da ga neko drugi opterećuje svojim bolima. Kao "vidi šta si mi uradila"...
 
Ok, znam da će ovo da zvuči klinački i sve ali evo moram da vas pitam za savet. Idem u gimnaziju i bivšu devojku sam upoznao u njoj, nije mi bila prva tako da sam imao iskustva, bili smo zajedno kratko vreme, ali mnogo možda i previše sam se vezao. Raskinuli smo zato što je ona osetila da me gubi i da mi nije stalo. Ne znam kako je to zaključila ali stvarno nisam imao takvu nameru. Inače sam jako pozitivan i društven lik koji se druži sa praktično svima u gimnaziji. Ona je jako nežna i stidljiva devojka i zato nisam ovo sve ni u ludilu sanjao od nje. Ja sam joj bio prvi momak. Pokušao sam da pričam s njom ali ona na mene gleda kao na grešku i ne želi da razgovara. Konstantno mijenja osećanja prema meni od mržnje, žala i patnje do ravnodušnosti. Pao sam u derpesiju već dva meseca i konstantno se prepliću tuga i pijanstvo. Uništavam sebe alkoholom ali kad je vidim s drugim jednostavno ne mogu da izdržim. Više me ništa ne čini srećnim jer ionako prolazim kroz jako težak period, i ona je bila jedino što mi je davalo nadu. Znam da bih trebao da je pustim ali ne mogu, samo o njoj mislim. Ne mogu da prebolim, ima li neko neki savet?
:dosadno:
 
Probaj da razgovaraš sa njom. Da li bi ti bio problem da ovaj post proslediš njoj? Bez ovih delova s alkoholom. Mislim verujem da tebrzo hvata, da ne piješ od jutra do mraka, da nisi alkos.

Pitaj je da li si ti učinio nešto da se ona oseti loše...
Kaži joj i to da ukoliko biste razgovarali lepo možda ostanete prijatelji do kraja života. Bolje je tako nego da se uložen trud i vreme baci.
Da li bi mogao da joj budeš prijatelj?

Dakle ne plaši je svojom ljubavlju. Priđi nežnije. Niko ne voli da ga neko drugi opterećuje svojim bolima. Kao "vidi šta si mi uradila"...
:heart:
 
Ok, znam da će ovo da zvuči klinački i sve ali evo moram da vas pitam za savet. Idem u gimnaziju i bivšu devojku sam upoznao u njoj, nije mi bila prva tako da sam imao iskustva, bili smo zajedno kratko vreme, ali mnogo možda i previše sam se vezao. Raskinuli smo zato što je ona osetila da me gubi i da mi nije stalo. Ne znam kako je to zaključila ali stvarno nisam imao takvu nameru. Inače sam jako pozitivan i društven lik koji se druži sa praktično svima u gimnaziji. Ona je jako nežna i stidljiva devojka i zato nisam ovo sve ni u ludilu sanjao od nje. Ja sam joj bio prvi momak. Pokušao sam da pričam s njom ali ona na mene gleda kao na grešku i ne želi da razgovara. Konstantno mijenja osećanja prema meni od mržnje, žala i patnje do ravnodušnosti. Pao sam u derpesiju već dva meseca i konstantno se prepliću tuga i pijanstvo. Uništavam sebe alkoholom ali kad je vidim s drugim jednostavno ne mogu da izdržim. Više me ništa ne čini srećnim jer ionako prolazim kroz jako težak period, i ona je bila jedino što mi je davalo nadu. Znam da bih trebao da je pustim ali ne mogu, samo o njoj mislim. Ne mogu da prebolim, ima li neko neki savet?

Nađi novu devojku, a ovu zaboravi.
 
Nađi novu devojku, a ovu zaboravi.
E taj savet, trči u drugu vezu.
Ako mi je nešto skakalo po živcima to su ti zavisni ljudi, naviknuti na život u dvoje. Polako, dečko je mlad. Nije ni fer da vuče ovu raspalu ljubav prema novoj devojci. On sebe treba da smiri, da reguliše. Da učini što je do njega. I da potpuno čist uđe u neku novu stvar.
Ostaju bre te prve impresije do kraja života, što se pravite blesavi. :)
 
Ok, znam da će ovo da zvuči klinački i sve ali evo moram da vas pitam za savet. Idem u gimnaziju i bivšu devojku sam upoznao u njoj, nije mi bila prva tako da sam imao iskustva, bili smo zajedno kratko vreme, ali mnogo možda i previše sam se vezao. Raskinuli smo zato što je ona osetila da me gubi i da mi nije stalo. Ne znam kako je to zaključila ali stvarno nisam imao takvu nameru. Inače sam jako pozitivan i društven lik koji se druži sa praktično svima u gimnaziji. Ona je jako nežna i stidljiva devojka i zato nisam ovo sve ni u ludilu sanjao od nje. Ja sam joj bio prvi momak. Pokušao sam da pričam s njom ali ona na mene gleda kao na grešku i ne želi da razgovara. Konstantno mijenja osećanja prema meni od mržnje, žala i patnje do ravnodušnosti. Pao sam u derpesiju već dva meseca i konstantno se prepliću tuga i pijanstvo. Uništavam sebe alkoholom ali kad je vidim s drugim jednostavno ne mogu da izdržim. Više me ništa ne čini srećnim jer ionako prolazim kroz jako težak period, i ona je bila jedino što mi je davalo nadu. Znam da bih trebao da je pustim ali ne mogu, samo o njoj mislim. Ne mogu da prebolim, ima li neko neki savet?

Ti si potencijalni nasilnik. Zaboravi na nju. Ne sviđaš joj se više i tačka. Zašto te je ostavila? Ko to zna?
 
E taj savet, trči u drugu vezu.
Ako mi je nešto skakalo po živcima to su ti zavisni ljudi, naviknuti na život u dvoje. Polako, dečko je mlad. Nije ni fer da vuče ovu raspalu ljubav prema novoj devojci. On sebe treba da smiri, da reguliše. Da učini što je do njega. I da potpuno čist uđe u neku novu stvar.
Ostaju bre te prve impresije do kraja života, što se pravite blesavi. :)
:sad2: sta imas protiv nas zavisnih ljudi
Cista sam godinu dana!
Samo metadon,spremna sam i sa njega da se skinem
 
:sad2: sta imas protiv nas zavisnih ljudi
Cista sam godinu dana!
Samo metadon,spremna sam i sa njega da se skinem
Zar ti zavsnik?
Pa zato što me jedna drugarica davila s njenim momkom koji joj nije po volji i kriv je što je ona takva kakva je, ja joj kažem "ostavi ga, hajde da živimo život punim plućima", a to nije dolazilo u obzir. I kad je našla zamenu, na preklop mesec dana prešaltala se na drugog. Taj ddrugi je bio potpuno OK dugo vremena. Al' ne lezi vraže, počeo je i on loše da utiče na nju, mic po mic, opet na preklop. (Ovo preklop znači da dvojicu vozi u isto vreme) Dakle treća duuuga veza. Više ne pratim situaciju, jer ja ne mogu da verujem da neko može da odgovornost za svoje ponašanje ili raspoloženje prebaci na drugog. Helou!
 

Back
Top