problem sa adsl-om

jalaber

Zainteresovan član
Poruka
367
Imam od juce problem sa adsl-om.

Koristim telekom paket od 1,5 mb. I ruter HG 520c.
Povezana su 2 desktop racunara na port 1 i port 4.

Od juce je pocelo da mi dioda internet treperi i kada ne radim nista na netu, cak i kada su mi oba racunara iskljucena.
Pomislio sam da mi se neko nakacio wirelles pa sam u podesavanjima odradio sledece:

- u SSID Broadcast izabrao sam disable, to jest mreza bude sakrivena u zoni pokrivanja

- i u security sam odabrao opciju WPA/WPA 2.
Tu postoji onaj pre -shared kljuc. I sad me interesuje da li ja unosim neki pojam ( poput klasicne lozinke ) ili koristim onaj pre shared kljuc koji postoji vec tamo?
 

Back
Top