Quantcast

Problem s Telekomovim ADSLom

Snake Plissken

Početnik
Poruka
7
Naime, download mi puca, nakon nekoliko minuta. Pocnem skidanje falja od, recimo, 20 megabajta, i pukne posle 9; ukoliko odem na Youtube, i pustim neki klip koji traje, na primer, 5 minuta, nakon 2 minuta, ceo onaj "bar" (koji pokazuje dokle je učitano) će pocrveneti, a snimak se zaustaviti, i ne mogu ga gledati dalje. Kao da mi puca veza ili nešto slično.

Igrao sam neke manje igre online, kao TeeWars i nije bilo problema, veza je inace stabilna, ali mi je beskorisna ako ne mogu skinuti nista niti ucitati bilo kakav video u fleš plejeru.

Ako nisam bio jasan, recite. Ako neko zna neko resenje, neka kaze.

srbamanNIS

Zainteresovan član
Poruka
317
Naime, download mi puca, nakon nekoliko minuta. Pocnem skidanje falja od, recimo, 20 megabajta, i pukne posle 9; ukoliko odem na Youtube, i pustim neki klip koji traje, na primer, 5 minuta, nakon 2 minuta, ceo onaj "bar" (koji pokazuje dokle je učitano) će pocrveneti, a snimak se zaustaviti, i ne mogu ga gledati dalje. Kao da mi puca veza ili nešto slično.

Igrao sam neke manje igre online, kao TeeWars i nije bilo problema, veza je inace stabilna, ali mi je beskorisna ako ne mogu skinuti nista niti ucitati bilo kakav video u fleš plejeru.

Ako nisam bio jasan, recite. Ako neko zna neko resenje, neka kaze.
jaooo imam i ja njihov to mi se stalno desava pogodovo nedeljom (danas) svake nedelje mi je veza katastrofalna stalno puca,ide sporo itd. itd. ali ponekad dodje neki period u mesecu kad celu nedelju imam tako losu vezu i posle se stabilizuje i tako stalno. zvacu ih o5.(po ko zna koj put).