Pozdrav,imam jedan problem vec duze vreme mi racunar koci,narocito kad igram igrice na fb,ne znam do cega je,jednostavno mu treba 5-10minuta da udje u igricu,zablokira hard ili sta vec posto vidim da non-stop sija i to me bas nervira,imam samo 512 mb ram memorije pa je mozda to u pitanju?Ako moze neka pomoc unapred hvala..

