Quantcast

Problem prilikom odjave

Ivan

Domaćin
Administrator
Poruka
3.406
Ivane, ja sam pročitala tvoj post, ali si ti zaboravio da sam ti rekla da ja koristim Operu, ne Chrome,
prema tome, kako može biti Chrome bug?
Ja sam onda kad si mi rekao samo otišla i preko Chroma da vidimo da nije u pitanju problem sa Operom.
U ovoj temi su ocigledno izlozena dva problema. Tvoj inicijalni problem je verujem vezan za kukije koje nisi dozvolila, ili koristis neki dodatak koji ih blokira.

A drugi problem je oko odjave koja dugo traje, i to jeste Chrome bag. Da li isti problem imas i na Operi?

Odiisej

Primećen član
Poruka
648
U ovoj temi su ocigledno izlozena dva problema. Tvoj inicijalni problem je verujem vezan za kukije koje nisi dozvolila, ili koristis neki dodatak koji ih blokira.

A drugi problem je oko odjave koja dugo traje, i to jeste Chrome bag. Da li isti problem imas i na Operi?
Odgovaram sa svog drugog naloga, jer mi je prvi banovan na par dana :lol:

Prvi problem :
Kolačići su mi dozvoljeni, ja ništa nisam menjala u svojim postavkama a ovaj problem je od pre nekoliko dana.
Ipak sam proverila : enabled su.
Da nisu, verovatno bi mi se to pojavilo prilikom prijave, a ne odjave.

Drugi problem: odjava koja traje beskonačno je i na Operi, i još uvek traje.

Poslednja izmena:

Ivan

Domaćin
Administrator
Poruka
3.406
Postoji bag sa odjavom kod pregledaca Google Chrome i Opera (i svim drugim baziranim na Chromium platformi).

Nakon odjave samo zatvori taj prozor pregledaca.

Poslednja izmena:

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
107.250
Odjava dugo traje da bi sto duze bili prisutni na forumu.Odjava je posebno problematicna kad se loguje sa mobilnog
Zapravo odjava ne traje uopšte jer ako nakon što klikneš komandu za to odmah zatvoriš prozor i onda opet posle otvoriš tražiće ti prijavu. To znači da je sistem odmah prihvatio odjavu. Ja tako radim. Da, i meni se kao i vama vrti onaj kružić, ali na njega se ne osvrćem nego samo nakon kliktanja odjave zatvorim prozor i znam da sam time završio sesiju. Evo sad sam to uradio nekoliko puta i nijednom nisam ostao ulogovan.