Pozdrav,
Imam problem sa podizanjem sistema,tacnije moram nakon paljenja racunara i prvog podizanja sistema da ga ponovnim restartom na kucustu i onda tek udjem u normalan rad windowsa. Operativni sistem je XP.
Tako se desava svaki put kada restartujem,prvi put ocitava windows i nakon toga prikaze crnu pozadinu sa strelicom misa koja je aktivna i nista sem toga i ponovnim restartom na kucistu pojavi mi se opcija da normalno startujem windows i nakon toga sve je u redu ako mogu tako da kazem.
Ako neko ima resenje za moj problem bio bih mu zahvalan.
Svako dobro!
Imam problem sa podizanjem sistema,tacnije moram nakon paljenja racunara i prvog podizanja sistema da ga ponovnim restartom na kucustu i onda tek udjem u normalan rad windowsa. Operativni sistem je XP.
Tako se desava svaki put kada restartujem,prvi put ocitava windows i nakon toga prikaze crnu pozadinu sa strelicom misa koja je aktivna i nista sem toga i ponovnim restartom na kucistu pojavi mi se opcija da normalno startujem windows i nakon toga sve je u redu ako mogu tako da kazem.
Ako neko ima resenje za moj problem bio bih mu zahvalan.
Svako dobro!

