Pozdrav svima, molim za pomoc...na starom kompu na XP sam postu primao preko outlooka, sad sam uzeo novi racunar i instalirao win7, naravno nema outlooka na win7 ali kao alternativa ima win live mail..e sad,imam 2 mail naloga i 1 radi ok,ali drugi nece iako sam 100x proverio podesavanja,potpuno sve isto kao na outlooku podeseno i neceee...u cemu je caka????H V A L A
. Ne verujem bas da 7-ica nema outlook-a verovatno su ga uspesno sakrili mislim na postu