Quantcast
  • Dragi prjatelji, aktivirane su push notifikacije. Uputstvo oko njih mozete naci na ovom linku. >> KLIKNI

[PROBLEM] BakaBT - Anime Community [ne mogu vise preuzimati !?]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
Pozdrav svima !
Imam jedan problem u vezi sajta pod nazivom bakaBT. Predpostavljam da je vecina vec culi za ovaj sajt,inace sajt mi je proporucio ''AlanViBritannia''. U pocetku je sve bilo u redu,skidao sam anime u HD na 300kb/s do 650kb/s,i sve bi se zavrsilo za trenutak. Naskidao sam se anima i anima,i nakon 2 mesaca sam primetio nesto kao : Messages (1),i kada sam usao tu,ovako je izgledalo :

Nakon te ''poruke'' svaki torrent preuzet sa ovog sajta,nije mogao da se skine,uglavnom sa porukama ''Finding Peers'' i ''Connecting to Peers''. Zabrinuo sam se i zapitao: ''Koji ku**c ?! Jesam li banovan ? Jesam li blokiran ? Jesu li mi blokirali IP pa ne mogu nista da preuzmem ?'' i ostao sam bez odgovora (nisam postavljao nigde to pitanje,jer ne znam gde i kako,na forum je pisalo kada sam probao da se registrujem : Registration is currently disabled''). To je izgledalo ovako nekako:

Zatim sam poslao poruku jednom korisniku (krmach´,kojeg sam slucajno nasao u TOP 10 listi UPLOAD-era),kojeg inace ni ne poznajem,niti sam ikada cuo za njega,kako bih ga pitao da mi pomogne. Kada sam mu poslao poruku samo je ovo pisalo (u outbox-u):
Inbox / Outbox - Delete all messages in Outbox
Information:
Your Outbox is empty!
I sada niti znam sta da radim,i da li uopste mogu da skidam torrente vise (da li moram da pravim novi account),i da li je uopste moja poruka poslata ! Hvala vam unapred !

-NikolaDexter97

BLANKED

Elita
Poruka
16.400
Cause:
Your ratio is too low and your account has been warned.
Solution:
Seed more and improve your ratio.
Prvi put cujem za sajt, ali sam bas pogledao FAQ, moras da seedujes te stvari koje si poskidao, kako bi popravio svoj prosek , posto sajt verovatno trazi od onih koji skidaju takodje i da vrate uslugu tako sto ce ostaviti te fajlove u torrentu koji ce se automatski uploadovati (seed) kako bi i drugi korisnici mogli da uzimaju od tebe. Ako znas princip funkcionisanja torrent-a razumeces.

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
Prvi put cujem za sajt, ali sam bas pogledao FAQ, moras da seedujes te stvari koje si poskidao, kako bi popravio svoj prosek , posto sajt verovatno trazi od onih koji skidaju takodje i da vrate uslugu tako sto ce ostaviti te fajlove u torrentu koji ce se automatski uploadovati (seed) kako bi i drugi korisnici mogli da uzimaju od tebe. Ako znas princip funkcionisanja torrent-a razumeces.
Posto sam sve fajlove sacuvao u C Downloads,pa ih posle premestio u foldere gde trebaju da budu,nema trika da seedujem ! Inace hvala na odgovoru !

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
Mislim da sam za sada resio taj problem (donekle),jedino sto treba je pritisnuti dva puta (brzo) na torrent koji skidade u uTorrent-u,izbrisati njihov tracker bakabt.... i prekopirat (copy+paste) neku dobru listu seed-era,evo naprimer,meni je ova pomogla:
http://tracker.torrentbay.to:6969/announce

http://tracker.yify-torrents.com/announce

http://exodus.desync.com:6969/announce

udp://11.rarbg.com/announce

udp://tracker.istole.it:80/announce

udp://fr33dom.h33t.com:3310/announce

udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

udp://tracker.publicbt.com:80/announce

udp://tracker.prq.to/announce

Brzina nije bas kao inac 600kb/s,ali je zato veoma solidna,opet... BITNO JE DA SE SKIDA ! xD

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
Uh brate al si darezljiv 100GB down i citavih 200MB up :lol:
100gb - downloaded
200mb - uploaded

imam i ja bakabt acc i meni je ratio nizak... seedovala sam koliko sam mogla >.<
vise ne skidam anime, gledam on-going tj skidam sve epizode poslebno sa nyaa ^^
kad mi bude trebalo nesto, vraticu se na baka tj. kad kupim diskove da rezem jer mi je komp pun ^u^
((kad smo vec kod toga... ovde je dvd disk oko 30 din. O_O kod vas?))

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.941
100gb - downloaded
200mb - uploaded

imam i ja bakabt acc i meni je ratio nizak... seedovala sam koliko sam mogla >.<
vise ne skidam anime, gledam on-going tj skidam sve epizode poslebno sa nyaa ^^
kad mi bude trebalo nesto, vraticu se na baka tj. kad kupim diskove da rezem jer mi je komp pun ^u^
((kad smo vec kod toga... ovde je dvd disk oko 30 din. O_O kod vas?))
I u NS je toliko ,nazalost :(

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
Inace,ima li neko neki ne potreban bakaBT account ? Posto planiram i da skidam i da seed-am. Inace sto se mog acc tice, kako da fixiram (ukoliko je to ikako moguce) taj problem sa ratio-m ? Jel mi je ova brzina veoma niska,a njihova brzina skidanja je PERFEKTNA [ponavljam: 250kb/s do 750kb/s mi je min i max],ili da napravim sam sebi acc ? Posto kada sam probao pisalo je nesto kao: Nemate dozvola pravljenja novog naloga ,tako nesto samo na engleskom o.O (ne moze lock,problem jos nije resen !)

hahahahah

Početnik
Poruka
13
Za preuzimanje sa bakabt ti NE TREBA nalog! Ako vec zelis da skidas a da ne seedujes onda koristi account samo za pretrazivanje

-ulogujes se i nadjes sta hoces da skidas
-otvoris stranicu (torrenta, tamo gde je opis, komentari itd) i kopiras adresu
-izlogujes se
-paste adresu, skines .torrent fajl i skidas
-ratio ti ostaje nepromenjen

Takodje mozes i na jednostavniji nacin. Izlogujes se i kucas na google ime anime koju hoces i na kraju samo dodas bakabt
npr. "Lucky Star bakabt"

U svakom slucaju thanks for the laughs.

Pozz

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.941
Inace,ima li neko neki ne potreban bakaBT account ? Posto planiram i da skidam i da seed-am. Inace sto se mog acc tice, kako da fixiram (ukoliko je to ikako moguce) taj problem sa ratio-m ? Jel mi je ova brzina veoma niska,a njihova brzina skidanja je PERFEKTNA [ponavljam: 250kb/s do 750kb/s mi je min i max],ili da napravim sam sebi acc ? Posto kada sam probao pisalo je nesto kao: Nemate dozvola pravljenja novog naloga ,tako nesto samo na engleskom o.O (ne moze lock,problem jos nije resen !)
Pa moras da uploadujes onoliko koliko si i skinuo ,mada u tvom slucaju bi trebao da cekas jako dugo vremena uploadujes 100GB ,najbolje bi bilo da napravis novi acc ,probaj preko nekog proxy-ja ili tako nesto ako su postavili neku zastitu povodom toga.

BLANKED

Elita
Poruka
16.400
Ma ponovna registracija ne bi trebala da predstavlja nikakav problem.

Ako si se prvi put registrovao bez problema, to znaci da ti je zapamcena IP adresa pa ti ne dopusta da se opet registrujes jer te sistem zapamti.
Kako si povezan na internet? Jesi li resetovao ruter? Ako imas dinamicku IP adresu , svakim restartovanjem rutera i brisanjem svih kolacica iz browser-a ti se IP menja, pa ces tako moci da se ponovo registrujes, naravno sa drugim e mail-om

Ako nisi to ucinio procitaj post br. 8 da ne kopiram identicne tekstove milion puta.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/645169-dva-AdSense-naloga-u-porodici-moguc-problem?p=26266468&viewfull=1#post26266468

Pristup kontrolnom panelu telekomovih rutera preko browser-a i fabricke lozinke.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/644255-(Ne)zaključan-modem?p=26219132&viewfull=1#post26219132

Poslednja izmena:

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
Evo ga problem:
Signup failed:
Sorry, you're not qualified to become a member of this site.
-To se desi svaki put kada pokusam da napravim novi account ! To se cak desi i sa svakom browsera,probacu sa mog laptopa da napravim drugi acc,nadam se da ce raditi !
So...
BakaBT Wiki:
Can I just delete my account and start all over again then?
No.

NikolaDexter97

Početnik
Poruka
45
Za preuzimanje sa bakabt ti NE TREBA nalog! Ako vec zelis da skidas a da ne seedujes onda koristi account samo za pretrazivanje

-ulogujes se i nadjes sta hoces da skidas
-otvoris stranicu (torrenta, tamo gde je opis, komentari itd) i kopiras adresu
-izlogujes se
-paste adresu, skines .torrent fajl i skidas
-ratio ti ostaje nepromenjen

Takodje mozes i na jednostavniji nacin. Izlogujes se i kucas na google ime anime koju hoces i na kraju samo dodas bakabt
npr. "Lucky Star bakabt"

U svakom slucaju thanks for the laughs.

Pozz
Izvinjavam ti se sto tvoj post nisam primetio ranije. Pa recimo da radi u neku ruku. Ali ja sam to uradio na neki drugi nacin. Usao sam na Google Chrome (inace moj obicni pretrazivac je Opera,ne Chrome) i potrazio sam (posto na Chrome nisam ulogovan na BakaBT) bas tako kao sto si mi ti rekao,u mom slucaju je bilo: K-ON bakabt,i kada mi se otvorila njihova stranica,nije bilo nikakve dosadne poruku kao: YOU MUST REGISTER TO DOWNLOAD FILES'' vec sam mogao normalno da skidam fajlove,naravno sa nadom da to nece raditi. Kada sam skinuo torrent pokrenuo sam ga (sve po standardu) i zdravlje je bilo prazno a brzina 0.0 kb/s,ali to se ubrzo promjenilo ! Brzina je bila normalna 600kb/s,i sada trenutno skidam ! Hvala puno na tvom tutorialu,ako se tako moze reci !
Mislim da je problem resen (donekle),nisam siguran za LOCK,ali hajde ! Kada je tema otklucana cesto zbunjuje korisnike (kao mene x)

-NikolaDexter97

Бранчез

Ističe se
Poruka
2.755
Ја тако скидам филмове са неких сајтова, који захтевају одређену једнакост dl и ul и позивницу, али је зато увек макс брзина. А најбоље ти је само да оставиш, односно да не бришеш док баш не буде места на компу. Такође остави укључене торенте кад играш нешто итд. Не мора увек да ти скида . . .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.