problem 11111

gonič zmajeva

Primećen član
Poruka
545
kada pokušavam staviti youtube video pojavi mi se samo poveznica,a ne i slika kao prije.
čini mi se da se promijenio kod za postavljanje,odnosno kao da mi fale neke opcije kod biranja koda za postavljanje.
da li se nešto promijenilo kod youtub-a,i je li sada neki novi način za postavljanje?
primjer:
 
Poslednja izmena:
a skužio sam mora se kopirati gornja poveznica!
može mi netko objasniti zašto se promijenio način postavljanja filmiča sa youtub-a?
i zašto je nestala opcija postavljanja kratkog URL-a sa stranice.
zašto nije bilo nikakvog objašnjenja,od ponuđivača usluga,u vezi promjena načina korištenja usluga od strane youtuba.
ipak je to planetarna firma,čak i na krstarici dobiješ obavijest kada se nešto novo ponudi,ili promijeni,u načinu rada?
 

Back
Top