Priznanje genocida u Srebrenici

Trebaju li Srbija i RS priznati genocid u Srebrenici?

• Ukupno glasova
    74
Treba priznati taj genocid, ali da nam muslimani pomognu da kaznimo Hrvate za sve što su nam radili od Jasenovca pa naovamo. To bi bio neki uslov, jer oni jesu oštećena strana u tom ratu, ali i mi smo od Hrvata - još od NDH pa sve do Oluje i dana današnjeg. Dakle Srebrenica/Sarajevo da i Jasenovac/Oluja da - ali da se Hrvati ne posmatraju kao žrtve bilo kakvog genocida jer to nisu nego da se ti patološki krvoloci brutalno kazne. U Domovinskom ratu stradalo ukupno 20.000 ljudi. Dakle o čemu mi pričamo, Ovčara je kao genocid, wtf.

Ne zanima me raspad BiH i nezavisna RS, hoću samo da se Hrvati postave na pravo mesto.

Srbija ne treba da prizna genocid. Vec je priznala da je bio zlocin, pocinioci su kaznjeni i sta vise hoce od nas. Da je Bosnjacima stalo do pomirenja ne bi kmecali genocid genocid. A Srbija nema nikakve koristi od njih pa da treba da im podilazi. Srbija vise treba da se fokusira na Jasenovac i ostale zlocine pocinjene nad Srbima u Hrvatskoj, Bosni i na Kosovu jer za to niko nije odgovarao.

Srbija ne treba da prizna genocid. Vec je priznala da je bio zlocin, pocinioci su kaznjeni i sta vise hoce od nas. Da je Bosnjacima stalo do pomirenja ne bi kmecali genocid genocid. A Srbija nema nikakve koristi od njih pa da treba da im podilazi. Srbija vise treba da se fokusira na Jasenovac i ostale zlocine pocinjene nad Srbima u Hrvatskoj, Bosni i na Kosovu jer za to niko nije odgovarao.
Pazi, vreme je da vi priznate da je ceo vaš život laž.

Rusija je buljom, a genocid se jeste desio.

Genocida nije bilo ko drugacije kaze laze ko ker.
pa mozda i jeste..............otkud mi znamo cije su uniforme oblacili americki placenici.
U svakom slucaju, ne samo za Srebrenicu nego i za ostala bosanska, hrvatska, kosovska, makedonska............... ratista, nisu krivi ni bosanci ni hrvati ni srbi ni siptari ni makedonci.............VEC AMERICKI PLACENICI U UNIFORMAMA NABROJANIH NARODA.

pa mozda i jeste..............otkud mi znamo cije su uniforme oblacili americki placenici.
U svakom slucaju, ne samo za Srebrenicu nego i za ostala bosanska, hrvatska, kosovska, makedonska............... ratista, nisu krivi ni bosanci ni hrvati ni srbi ni siptari ni makedonci.............VEC AMERICKI PLACENICI U UNIFORMAMA NABROJANIH NARODA.
Kako mi je promaklo da te ignorišem na ovom altu

Crklo ti 1235 rusa

Ти си Бошњакистанкуша, чији ђед је дошао у БГ 1944. као Балија, била си титоиста, па џихадиста, сада си комодификована конзумерашица.

Када ћеш постати Кинескиња ? ...
Reći da si glup kao noć, bi bilo predstavljanje te u nerealno dobrom svetlu

Da su imali svoje placenike imali su ali bez podrske srpskih neprijatelja ne bi postigli svoje ciljeve.

Da su imali svoje placenike imali su ali bez podrske srpskih neprijatelja ne bi postigli svoje ciljeve.
ne treba im podrska.U Siriju nemaju ni 0,001 posto otpadnika koji ce amerima dati podrsku a ipak, tamo ameri imaju na desetine raznih vojski na svim zaracenim stranama............SVE PLACENICI IZ CELOG SVETA....................nema ni jednog sirijca.
Daklem moguce je da amerikanci podele uloge svojim statistima obucenim u sutaske i cetnicke uniforme, da naprave filmsko selo u kome zive americki statisti obuceni u srpske civile, da americki statisti obuceni u ustaske uniforme napadnu americke statiste koji imaju ulogu srpskog stanovnistva.....................................
Ako si pratio dogadjaje na sirijskom ratistu zadnjih godina, verovatno ti je poznat ovakav scenario...............premijera bila pre 30 godina u Jugoslaviji.

U čemu se sastoji kompromis ako samo jednu stranu primoravaš da nešto prizna?

Kada će muslimani recimo priznati da je SS Handžar vršila genocid nad Srbima u Bosni?

Ili kada će priznati da se njihov otac nacije tokom DSR bavio regrutovanjem za pomenutu SS Handžar diviziju?

Kao i to da su pripadnici SS Handžar divizije presvučeni u partizane 1944. saučestvovali u genocidu nad Srbima iz Srbije 1944-45?

Hoće li se muslimani konačno suočiti sa svojom prošlošću i priznati prvo sebi da su isti pripadnici njihovog naroda ubijali Srbe1941-44. pod nacističkom a onda 1944-45. pod Brozovom firmom

ako je streljanje u kragujevcu genocid, onda je i srebrenica genocid. A cini mi se da su nemci opet 50 ak godina kasnije opet ubijali po tom istom kragujevcu. Toliko o tome da ne smes da zavrsis zapoceti posao.
Streljanje djaka u Kragujevcu nije proglaseno genocidom, a streljanje ratnih zarobljenika u povlacenju iz Srebrenice jeste od strane istih.
Ima sudova i presuda raznih.

Back