Priznala i UEFA: "VAR je nered! Nažalost, nema povratka..."

meni je car sporta da bolji pobedi

a ne gori zbog previda sudije

nije posten gol maradone rukom , to je pokvarenjastvo.

ponavljanje vredi i u tenisu , dal je linija il nije , ne samo u fudbalu.
Ja sam tenis prestao gledao BAS zbog tog uvodjenja tih proveravanja gde teniser nema sta da radi pa uzme i proverava cisto eto da se odmori malo jer nema kondiciju
 
Ako uzima var u tenisu da se odmori - slabo ce se odmoriti.....Var dura 15-20 sec, a mec traje 2,5 - 3 sata...
pricam o tome da se vidi iz aviona da je lopta napolju a on samo secka igru ...
ali .. to je tenis i o tome moze neka druga tema

VAR je meni ubijanje one cari u fudbalu gde se diskutuje godinama o necemu sto se desilo ; ja o tome pricam
Da li je ta stvar bila namestena ili ne ...ali je to do sada bilo i zasto menjati
 
I ja sam fan VAR-a, puna podrška. Nije ovo 5 na 5 na igralištu pa da nas boli ***** dal je bio faul/ruka za penal ili nije, dal je bio ofsajd ili nije... toliko ljudi je finansijski i emocionalno investirano u ishode utakmica najjačih liga, LŠ i velikih turnira za reprezentacije, get it right.

Problem je do glupih Engleza, tj. njihovih sudija. Nije ni čudo što svi govore da imaju najgore sudije, čini mi se da nijedan Englez nije ni sudio na SP u Rusiji. Nemac uvede VAR i sve šljaka normalno, niko ništa ne priča. Italijan uvede VAR i sve šljaka normalno, niko ništa ne priča. Englez uvede VAR i opšti haos u svetu. Retardi.
 
VAR je meni ubijanje one cari u fudbalu gde se diskutuje godinama o necemu sto se desilo ; ja o tome pricam
Da li je ta stvar bila namestena ili ne ...ali je to do sada bilo i zasto menjati

A o tome se radi...Da se stvori situcija gde jedni brane a drugi napadaju, da se sto vise prica, diskutuje, prepricava......U tome ima razona.
 
I ja sam fan VAR-a, puna podrška. Nije ovo 5 na 5 na igralištu pa da nas boli ***** dal je bio faul/ruka za penal ili nije, dal je bio ofsajd ili nije... toliko ljudi je finansijski i emocionalno investirano u ishode utakmica najjačih liga, LŠ i velikih turnira za reprezentacije, get it right.

Problem je do glupih Engleza, tj. njihovih sudija. Nije ni čudo što svi govore da imaju najgore sudije, čini mi se da nijedan Englez nije ni sudio na SP u Rusiji. Nemac uvede VAR i sve šljaka normalno, niko ništa ne priča. Italijan uvede VAR i sve šljaka normalno, niko ništa ne priča. Englez uvede VAR i opšti haos u svetu. Retardi.

A ko pogresi Srbiji na SP ? Englez ? :think:
 

Back
Top