Quantcast

Priznajem priznajem..

Paula

Zainteresovan član
Poruka
164
1. Moram biti uspešna na poslu (taj osećaj me urniše).
2. introvertnost (to me udaljava od ljudi)
3. racionalizacija (to me udaljava od onih primarnih osećanja, intuicije koja je jako važna)
A sve to što je mana nosi i neku prednost. Npr uspela sam poslovno. Privatno i ne stojim tako dobro.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.997
1. Moram biti uspešna na poslu (taj osećaj me urniše).
2. introvertnost (to me udaljava od ljudi)
3. racionalizacija (to me udaljava od onih primarnih osećanja, intuicije koja je jako važna)
A sve to što je mana nosi i neku prednost. Npr uspela sam poslovno. Privatno i ne stojim tako dobro.
Joj, pa poradi malo na drugim dvema stavkama :)))
Može samo da ti pomogne poslu. Bilo bi pravo osveženje.

Antigon@

Veoma poznat
Poruka
14.052
E, pošto se bavim naukom, ova racionalizacija dođe kao usputna delatnost, jer sam stalno u analitičkom mišljenju. ali košta privatno. :)
A introvertnost - to je oblast gde može da bude poboljšanja, i to je značajno i za posao! Pozdrav!
Sad, da sam ja neka tamo radoznala, pitala bih kojom ne naukom baviš.
Ali eto, nisam ja od tih, taman posla.:whistling:

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.997
E, pošto se bavim naukom, ova racionalizacija dođe kao usputna delatnost, jer sam stalno u analitičkom mišljenju. ali košta privatno. :)
A introvertnost - to je oblast gde može da bude poboljšanja, i to je značajno i za posao! Pozdrav!
Ali ja sam čitala i uverena sam u to da za uspeh na poslu od velike važnosti jeste emocionalna ispunjenost. Jake i stabilne emotivne veze. Mož' je tebi super što si se stisla u svojoj introvertnosti pa si dozvolila raciu da sve to racionalno kako dolikuje. I to je super, što si 'dobro prošla'. Sad moj savet tebi bi bio kreni malo po malo da oplemenjuješ privatni život. Malo po malo, da se ne bi prenerazila i poremetila (nemaš iskustva s ljudima), ali svakako da tako uspešna imaš dobre šanse za lep i ljubavan život. Pa probaj, a šta misliš? Usrećiš nekog, malo li je.

Paula

Zainteresovan član
Poruka
164
Ali ja sam čitala i uverena sam u to da za uspeh na poslu od velike važnosti jeste emocionalna ispunjenost. Jake i stabilne emotivne veze. Mož' je tebi super što si se stisla u svojoj introvertnosti pa si dozvolila raciu da sve to racionalno kako dolikuje. I to je super, što si 'dobro prošla'. Sad moj savet tebi bi bio kreni malo po malo da oplemenjuješ privatni život. Malo po malo, da se ne bi prenerazila i poremetila (nemaš iskustva s ljudima), ali svakako da tako uspešna imaš dobre šanse za lep i ljubavan život. Pa probaj, a šta misliš? Usrećiš nekog, malo li je.
Da. Tako je. Ako pogledamo sve priznate naučnike, uspešne sportiste, ključ leži u mirnom i pre svega stabilnom emotivnom životu. Gde god ima trzavica, nekih nestavbilnosti, raskida, patnji itd, čovek se jednostavno ne može skoncentrisati i sledi pad.
Uspela sam ja da sa dvoje dece uradim dosta toga u karijeri. Ali deca nisu dovoljna, jeltako. Sve kako si napisala. Osim što imam i previše iskustva sa ljudima ,)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.