Quantcast

Prizivanje demona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
prvo nađeš knjigu koju je pisao sam đavo, al nemo se zaebeš pa da pogodiš pogrešnu kopiju već moraš da nađeš tri jer one zajedno predstavljaju ključ, nešto kao trogrla brava, kapiraš? onda odeš u rušvine nekog zamka i pospeš se benzinom i zapališ :hahaha1:

vlastren

Obećava
Poruka
100
Pihhhh...mislim da mogu naucim nesto od te gamadi
Obrazlozenje:
Dosta tih demona su nekada bili jedni od najbliznjih bogu ( jer su i oni boli bogovi ) ali su se pobunili i otisli na "mracni put" :D Mogu da uspostavim kontakt i da mozda nesto saznam :D

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.602
Pihhhh...mislim da mogu naucim nesto od te gamadi
Obrazlozenje:
Dosta tih demona su nekada bili jedni od najbliznjih bogu ( jer su i oni boli bogovi ) ali su se pobunili i otisli na "mracni put" :D Mogu da uspostavim kontakt i da mozda nesto saznam :D
Ako se ne okaneš tog "možda", nećeš videti ni š od šanse da nešto možda saznaš.
Zapravo prvo što ćeš saznati, je da si završio nešto malo pre nego što si i počeo. To što tražiš uopšte nije daleko, a sa "možda" si se ponudio kao na tacni.
Nemoj samo posle da kažeš da te niko nije upozorio.

vlastren

Obećava
Poruka
100
Hvala na upozorenu znam da mi zelis najbolje :D Ali se priprema za to veoma duga prociscujem moju dusu redovno i otvorio sam 3 oko ukoliko znas sta je to :D Znam ja kako da ga vratim nazad odakle je dosao, a naj vaznije je da budes dosta jak u sebi :) ali to ne podrazumeva da se ne bojis nicega vec da imas dobar protok energije itd... A ukoliko nesto zabrljam sam cu da snosim posledice :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.