Privlačnost na prvi pogled

Jesam naravno, čak i na forumu. I tu mogu da osjetim energiju, ne jako i pouzdano kao in person ali vjerovatno može dio energije da se probije, pa vjerovatno malo i mašta odradi svoje i eto već neke ideje o toj osobi.

A poslednji put se zaljubih u djevojku koja mi se taman nije svidjela na neki način, koliko mi se svidjala toliko mi je bila i odbojna, jao to je previše zamršeno.
 
Jesam naravno, čak i na forumu. I tu mogu da osjetim energiju, ne jako i pouzdano kao in person ali vjerovatno može dio energije da se probije, pa vjerovatno malo i mašta odradi svoje i eto već neke ideje o toj osobi.

A poslednji put se zaljubih u djevojku koja mi se taman nije svidjela na neki način, koliko mi se svidjala toliko mi je bila i odbojna, jao to je previše zamršeno.
Jes vala, cim pocnes da mislis vse postaje komplikovano....a tako je prosto....
 
Jes vala, cim pocnes da mislis vse postaje komplikovano....a tako je prosto....
Pa ne bih ja uplovio u ljubav tako lako i tu ostao do kraja života.

Ona udovica, starija par godina od mene, ima dijete, vidi se da je malo izgubila snagu, nadu, volju, šta god...pomalo se ponaša kurvarski a sa druge strane je tako nježna i puna ljubavi za 2 života, lijepa da ljepšu vidiš samo jednom u 5 godina.

Boom, nisam znao šta me snadje.
 

Back
Top