Privlace me zene starije od mene

Ljudi vide ograde i tamo gde ih nema. :)
"Primera radi, jedna studija iz 2012. godine koja je sprovedena na preko 4.000 ljudi pokazale su da su žene promiskuitetnije nego muškarci po pitanju preljuba.
Tokom godina sproveden je ogroman broj istraživanja i verovali ili ne, odgovor je uvek isti, i ne znamo da li će vam se dopasti: pripadnice lepšeg pola u proseku imaju 2,3 ljubavnika, dok muškarci imaju 1,8 ljubavnica. Dakle, odgovor je da su žene te koje više varaju... "
 
E da, ovo ti je lepo rečeno. Starija 35 plus. To se misli 50 plus mozda od 40 najdalje 45.

Upravo tako.


Za pismene pise, starije zene od mene, 35 + godina. U cemu je problem?

Da ti ja kao starija žena kažem, meni je tako jednom jedan lik rekao pa je zamalo izleteo kroz prozor. Zapravo stvari su mu izletele, a i on naglavačke.


Ako hoćeš neku ženu sa iskustvom prvo nauči da biraš reči i da se izražavaš kao muškarac, a ne kao napaljeno derište.

(…jer ako žena hoće da se zabavlja sa detetom- rodiće ga.)
 
i mene privlače starije dame, ja sam bio zaljubljen u kraljicu Elizabetu, i kad joj umro suprug (princ Filip), sačekao sam onako kako je red 40 dana pa sam joj poslao zahtev za prijateljstvo, sa jednom romantičnom porukom, ali na žalost mi nije nikad odgovorila.
Ma videla je ona tu poruku. Samo je bila stara i malo zaborava, pa eto osta tako ti bez utehe. Nema veze. Ima drugih kraljica. Jedna će se naći.
 
q3e87zR.gif
 

Back
Top