PRIVLACE ME MUSKARCI

Ne obaziri se na komentare homofoba, jer se svojom homofobijom verovatno bore protiv sopstvene homoseksualnosti. Najćešće je dobro biti direktan, iskren, ali to verovatno ne važi za tvoj slučaj. Ja ti dobronamerno preporučujem da pokušaš da se odupreš strastima i takvom neprirodnom stanju. Treba da kontaš da je upitanju prolazni napad. Verovatno nisi naišao ni na pravu devojku. Ukoliko, nažalost ne uspeš da ostaneš normalan (strogo rečeno,a?) kao mi, onda polako, šarmerski, "proveri" druga!U svakom slučaju, pronađi svoju sreću...
 
zbunjeni:
Promenio sam puno zenskih partnera za xxx ali mi je vremenom dosadilo zensko drustvo i telo.Ocajan sam dohvatio bi nesto musko ali nisam siguran kako ce to da utice na mene. dali sam ja gay?sramota me je da priznam ali privlaci me moj najbolji drug. sta dA RADIM,DALI DA POKUSAM DA MU OBJASNI\M STA OSECAM?UNAPRED ZAHVALAN ZBUNJENI DECKO :oops:





Jako cenim sto je zbunjen uspeo da prizna ovakvu stvar. E sada, ako je to njegov problem , pocece sa resavanjem, a ako je to mozda njegovo opredeljenje barem ce znati sta da radi nadalje. Sve u svemu , stvar nije alarmantna a ni nova. Imas zivot , koji nema reprizu , pa sam izaberi kako ces ga organizovati.
Tacno je da je nas mentalitet totalno nespreman za takve stvari i da je prilicno tesko ziveti sa tim kod nas u SCG, ali imajmo na umu da toga ima u celom svetu, i da ljudi sa tim sklonostima tamo zive, stavise i jako su uspesni.
Znaci dobro razcisti sa samim sobom, a onda samo hrabro napred , pa ma kakva tvoja opredeljenost bila.
 

Back
Top