Privedena Dijana Hrkalović

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
objektiv-460x0 (1).jpg


 
Aha u grubim crtama znaci Diksi htela da skenja Vucica ? :D

Moze li i jedno pitanje, a jel ima ona i neke negativne osobine ? :)


Inace lepo ja kazem kako je krenulo na kraju ce da je optuze i da je direktno odgovorna i za to sto svakom cestitom i postenom Srbinu uvek nestane po jedna carapa nakon pranja u ves masini.:D

Sad ispade da je Diksi kriva za sva zla koja nam se desavaju u poslednjih 10-ak godina a samo Vucic jadan posten i naivan i zato rade mu o glavi, ma vazi, na kraju ce da ispadne i da je ona kriva i za tretman vijetnamskih radnika u Linglongu i za Rio Tinto a njena zloba je uzrok zagadjenosti vazduha u Beogradu, a to da je sve vreme dok je bila u mupu bila Djilasov i Marinikin covek tamo i njihova "krtica" to se podrazumeva, ta misterija je vec odavno resena. :D
Nego jel ste primetili da od kako su pritvorili Diksi da nam je BDP skocio bar za 2% jos ? :)
 
Aha u grubim crtama znaci Diksi htela da skenja Vucica ? :D

Moze li i jedno pitanje, a jel ima ona i neke negativne osobine ? :)


Inace lepo ja kazem kako je krenulo na kraju ce da je optuze i da je direktno odgovorna i za to sto svakom cestitom i postenom Srbinu uvek nestane po jedna carapa nakon pranja u ves masini.:D

Sad ispade da je Diksi kriva za sva zla koja nam se desavaju u poslednjih 10-ak godina a samo Vucic jadan posten i naivan i zato rade mu o glavi, ma vazi, na kraju ce da ispadne i da je ona kriva i za tretman vijetnamskih radnika u Linglongu i za Rio Tinto a njena zloba je uzrok zagadjenosti vazduha u Beogradu, a to da je sve vreme dok je bila u mupu bila Djilasov i Marinikin covek tamo i njihova "krtica" to se podrazumeva, ta misterija je vec odavno resena. :D
Nego jel ste primetili da od kako su pritvorili Diksi da nam je BDP skocio bar za 2% jos ? :)
Još gore, htela da uhapsi brata i sina a da to Vučić gleda. :mrgreen:
 
A kao nije mogao da je smeni kad god je hteo ? LoL

Nema sta Diksi bas zajeban gradjanin. (Ja sam mnogo opasna figura, ja zavrsavam gudru kod pandura....) :D
Ona je gradjanin opasnih namera , mozda je seksualni predator. :)

Ono nema sta sad su je pustili niz vodu i sad su bas nemilosrdni prema njoj, ono i u medijima se truda bas maksimalno da je ogade svima, ono po principu, e ako ti je donekle i bila simpaticna dosad e vala vise nece, nece ga majci , ono sad je sve i psihopata i hladokrvni ubica i Djilasov placenik i criminal mastermind i nimfomanka i lezbejka i biseksualka i narkomanka i "Hrvatica" (koju oni sad oberucke svojataju jer je protiv Vucica) i sve, samo jos antivakser nije bila dosad, ali polako tek je od proslog meseca u pritvoru, pisace o njoj jos svasta.

Inace bas bi voleo da je vidim u nekom podcastu ili nekom alternativnom mediju na youtube-u recimo i tako u nekom neobaveznom caskanju da cujemo malo i njenu stranu price i ono ko zna mozda je ovako bas suprotnost od onoga kako je predstavljaju u medijima (naravno mozda je jos i gora ali ono znamo svi kakvi su mediji, pogotovo ti tres tabloidi).

Ono sve i da je pocinila neka krivicna dela (tesko da je to radila bas na svoju ruku i da je ona bila ono svevidece oko na vrhu piramide) opet ni to ne mora da znaci da ovako nije gotivna i prijatna osoba i da nema nikakvu etiku i osecaja za druge ljude.
Primera radi ovaj cuveni americki narko diler Freeway Ricky (Rick Ross) je bio mozda i najveci diler u SAD svojevremeno (na Zapadnoj obali sigurno) iako je on vec odavno izasao iz te price ( i sad je pisac, predavac i motivacioni govornik, ide po podcastima, itd), ono i robijao dugo, itd, ali ovako zaista ostavlja utisak veoma kul, komunikativne, smirene, simpaticne i dobronamerne osobe, pa mozda je i ona privatno skroz drugacija i mozda bi i ona ostavljala slican utisak. ;)

 
Poslednja izmena:
Aha u grubim crtama znaci Diksi htela da skenja Vucica ? :D

Moze li i jedno pitanje, a jel ima ona i neke negativne osobine ? :)


Inace lepo ja kazem kako je krenulo na kraju ce da je optuze i da je direktno odgovorna i za to sto svakom cestitom i postenom Srbinu uvek nestane po jedna carapa nakon pranja u ves masini.:D

Sad ispade da je Diksi kriva za sva zla koja nam se desavaju u poslednjih 10-ak godina a samo Vucic jadan posten i naivan i zato rade mu o glavi, ma vazi, na kraju ce da ispadne i da je ona kriva i za tretman vijetnamskih radnika u Linglongu i za Rio Tinto a njena zloba je uzrok zagadjenosti vazduha u Beogradu, a to da je sve vreme dok je bila u mupu bila Djilasov i Marinikin covek tamo i njihova "krtica" to se podrazumeva, ta misterija je vec odavno resena. :D
Nego jel ste primetili da od kako su pritvorili Diksi da nam je BDP skocio bar za 2% jos ? :)
Haha, dobar si nego imam ideju posto je onaj njen bivsi skoro pusten iz corke Joke kako ga ti zoves od svih njenih prethodnih jedini bio koliko toliko pristojan lik, sastavi pricu ovo, ono sta bi se desilo da je dosla u tvoj posed, nije dabe poludela kada ju je ostavio bila je i ona svesna razlike medu njima, sa njime se najverovatnije najprijatnije osecala, mozda prvi i poslednji put.
Sta mislis sta bi tek sa tobom bilo, ha? Mislim u vezi izmedu tebe i nje, mada sa njenim dijagnozama uvek postoji rizik.
 
Poslednja izmena:
Haha, dobar si nego imam ideju posto je onaj njen bivsi skoro pusten iz corke Joke kako ga ti zoves od svih njenih prethodnih jedini bio koliko toliko pristojan lik, sastavi pricu ovo, ono sta bi se desilo da je dosla u tvoj posed, nije dabe poludela kada ju je ostavio bila je i ona svesna razlike medu njima, sa njime se najverovatnije najprijatnije osecala, mozda prvi i poslednji put.
Sta mislis sta bi tek sa tobom bilo, ha? Mislim u vezi izmedu tebe i nje, mada sa njenim dijagnozama uvek postoji rizik.

Haha pa sad ja ga ne zovem nikako.

A sad kako bi se osecala samnom, pa sad sto bi rekla ona zena sa onog klipa, osecala bi se vrlo eventualno :), ono verujem da bi se osecala vrlo prijatno, ozareno i sa osmehom na licu ;) , mada opet s obzirom da sam ja ovako dosta specifican i onako dosta specificnog mentalnog sklopa, nacina komunikacije i smisla za humor ono kapiram da ono ili bi odlepila za mnom i bio joj ultra zanimljv ili bi ono pozelela da me kolje i napravi cevape od mene, mozda bi joj sa tim mojim humorom i salama na njen racun bio toliko iritatntan da bi bila u fazonu, eee ovoga moram da ubijem pa neka posle robijam koliko hocu zabole me (mada kapiram da ono ako je inteligenta osoba kao sto se prica da bi imala razumevanja i skapirala moj humor) , inace mozda bi veci problem bio njen ego nego njene F dijagnoze, jer F dijagnoze se daju prevazici ili staviti pod kontrolu psiho-terapijama ili lekovima a ego vec malo teze.

Inace sad tesko je govoriti o njoj ovako napamet i na samo na osnovu onoga sto znamo o njoj iz medija, mozda je u realnosti skroz drugacija osoba i mozda nije ni hladokrvni ubica, ni psihopata i sociopata, ni okoreli kriminalac, ni promiskuitetna, ni nista od toga, ali eto sad su nemilosrdni prema njoj i ona sad eto maltene od uzorne devojke postade neko ljudsko i moralno ruglo, kao neka dezurna gadna i mnogo zla teta i neka tu spodoba kojom plase malu decu, kao ono kad je vide deca ne mogu da spavaju i gledaju pod krevet i u orman da slucajno ona nije tamo , ma sta mala deca, toliko nas uzasavaju i "plase" njom da maltene i ja pre nego sto legnem moram da zavirim u orman da slucajno nije tamo , mislim kamo srece da jeste, ono verujem da bi bilo na obostrano zadovoljstvo (mada ne iskljucujem mogucnost da bas i nisam njen tip jer eto nisam ni na kakvoj funkciji, nisam vodja niti clan ikakvog klana nit imam bilo kakvu ekipu ili pajser brigadu iza sebe ali u svakom slucaju bilo bi joj sigurno daleko prijatnije nego sad gde se nalazi ).;)

Inace kakva veza sa njom, kakvi bakraci , ono moja Brazilka bi me bacila aligatorima i jaguarima. :)
 
E ovo sam nedavno video i ja mislim da je ovo sad slika od milion dolara. :D

2598995_img-9196_ff.jpg


Sa pocetka karijere, dok je jos bila rookie u SNS-u . : )

Stajling izdominirao, staling fazon ko Biljana Jeftic iz 85-te na tezgi u folkoteci u Dizeldofru i Ofenbahu , ovde izgleda kao sa naslovne stranice "Sabora" iz 80-ih. :)

Inace i ova slika isto nije nista manje priceless , ono pre nego sto je vedrila i oblacila po mupu pre toga je vedrila i oblacila po stranackim autobusima SNS-a i bila vodja ekspedicije i koordinator puta (i verovatno je ona bila ta koja je vrsila finalnu proveru kvaliteta sendvica i onda vikala, eeee baci to , pravi nove, kifle nisu dovoljno sveze ili slobodno stavi malo vise sunke i kackavalja). :P

2598993_img-9203_ff.jpg


Inace pravo je cudo kako nam se Diksi prolepsala vremenom i postala prava lepotica , pogotovo dok je bila na funkciji, verovatno koristi adrenohrom , onu vampirsku drogu sto se dobija od adrenalizovane krvi dece koju navodno koriste svetski mocnici, inace uskoro ocekujem po novinama naslovnice da Diksi cepa adrenohrom u podrumu one picerije i da je bila redovan gost na onom ostrvu na Epstajnovim zurkama. : P
 
Haha Belivuk "Vukodlak" a Miljkovic "Miljakovac" , vrlo kreativno i domisljato nema sta, nema sanse da ih provale, mislim kako su se samo setili tako originalnih sifara. :D

Inace kakav mozak operacije, gluposti, ona je tu bila samo prenosilac informacija , ono da ih je stitila i davala im logistiku i podrsku verovatno jeste ali sigurno to nije radila na svoju ruku vec zato sto joj je neko rekao da to radi, a taj kavacki klan je vrlo verovatno neki zajednicki projekat srpskih i crnogorskih sluzbi (a vrlo moguce i jos nekih sa ovih prostora), mislim tesko je poverovati da na celu tako neke organizacije koja deluje na 4 ili 5 kontinenata stoji neki ludi Zvicer iz nekog sela kraj Kotora , iza toga stoje sigurno neke sluzbe i ukljuceni su i sefovi nekih drzava i neki njihovi burazeri, kumovi, pajtasi, itd.
Diksi je tu bila ono samo mali srafic u citavoj masineriji i ona je bila mozda neki treci ili cetvrti etalon i ono neko ko je bio istureno lice ( mislim iz tog razloga je i dovedena na funkciju na kojoj je bila, da bi bila istureno lice i da bi bila potrosni materijal , a ne zato sto je mnogo pametna, sposobna i neodoljiva kako je ona jadna pomislila).

Inace ona je sad jadna u nebranom grozdju, ono u principu nema kud, ono ipak tesko da moze sama protiv vlasti i protiv drzave, ono da propeva i da resi da istera stvari do kraja na cistinu i da mozda trazi i pomoc od opozicije i da im pomogne u rusenju rezima je jako rizicno za nju, jer ipak su ovi jos na vlasti i kapiram da je procenila da joj je bolje da proba da sklopi neki dil sa njima i uzda se u njihovu dobru volju i eventualno izvuce neku relativno blazu kaznu, a ono sve i da se nagodi sa ovima mozda ce jednom neka sledeca vlast da krene da je juri, ono kao eeee mozda su te oni pustili da se izvuces ali mi necemo, takodje i kad izadje tako iskompromitovana kontam da vise ni na kiosku nece moci da se zaposli, ono bas se zaplela kao pile u kucine, ono zamrsila se kao sijalice za novogodisnju jelku.
Sta da ti kazem kad je pre nekoliko godina na public strani sajta sluzbe za visokoorganizovani i tehnoloski kriminal login i pass bio: admin :lol:
 
Bivši bliski saradnik Dijane Hrkalović kriminalistički inspektor Aleksandar Ljubičić otkrio je da je nekadašnja državna sekretarka imala spisak ljudi kojima je nacrtala metu na čelo. Štaviše, ona je taj spisak lično napisala!

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...h_notification&utm_campaign=push_notification

Haha je kao Wu Tang Killa Bee (pcela ubica) , ono njeno ime je Iron Lady Killa ili H.D.B. (Hot Dirty Bastard). :D

Ono sad ispade da Diksi roka ko Terminator kada juri Saru Konor, tako i ona ima kao neku listu kao telefonski imenik i tako ide po listi i roka i niko joj nista ne moze jer je nezaustavljiva masina.

Inace ovo mi pomalo zvuci smesno i dosta neuverljivo , mislim jeste bas je sad ona uzela papir A4 format (ili mozda Blok 5 za crtanje, onaj sto smo svi imali na likovnom) i ona tako crtala ili pravila od kolaz papira piramidu ljudi za odstrel i crtala im metu na celu i to tako kad je odlazila rekla samo, e unistite ovo, bacite ovaj papiric kao da je neki papiric na stolu na kome je igrala Iks-Oks ili je zvrljala hemijskom kada joj je bilo dosadno na poslu.


A i ta prica kako je kao htela da rokne Vucica, mislim daj bre (mislim sve i da je htela da ubije Vucica, ono sta bi mogla da postigne time, realno bila je na funkciji na takvoj da nije mogla ni da sanja, ono sta je htela, da bude Vucic umesto Vucica ili sta da izvrsi drzavni udar i da dodje neka vojna ili policijska hunta na vlast na cijem bi ona bila celu, ono slozicemo se da zvuci bas smesno i nerealno) i sad kao ona je sama sebe dovela na tu funkciju, tako ubijala ljude a nikom nije polagala racuna nit imala nadredjene, a mi kao u to treba da poverujemo :D, mislim i taj sto prica kao ona je bila solo igrac ali je bila bas zajebana i svi su se tresli od nje, ono i da je to ludilo sve i istina mislim o kakvim onda ljudima se to radi , i o kakvim policajcima i o kakvim cavama ako je sad ceo mup drhtao od jedne psihoticne i pomahnitale klinke (koja eto nikom nije polagala racune), ono mislim daj covece nemoj da se brukas, to da neki pandur prica kako je ona radila protiv Vucica i kako nikom nije polagala racune i kako su se svi tresli od nje jer kao bila zajebana ko kratko cebe je isto kao da sam neki lik prica i kuka kako ga je tukla jedna devojcica u skoli a on nije mogao nista, pa cak ni da zove tatu jer je ta devojcica bila bas mnogo jaka na ruke i bas zajeban igrac.:D
 
Poslednja izmena:

E sad jbga , sad su je pustili niz vodu i sad zavisi iskljucivo od njihove dobre volje ( u sustini vise i nebitno da li je kriva ili ne).

Inace rekao sam zetu Daretu (ex Mentalno razgibavanje) da ce Diksi da me navata kad izadje sa mardelja (jer sam se mnogo sprdao na njen racun po netu i malo je “peckao” i na instagramu u par komentara (iako je par njih i ona sama lajkovala) , kaze on meni onako u svom stilu da se ne sekiram , jer ako je on izasao na kraj sa kapetanom Draganom valjda cu i ja sa Diksi.
Rece Dare da se to ne bi desilo ti ces nju malo da preupredis, lepo skoknuces do Bacvanske (bese 7-ica ti ide do tamo), odneces joj lepo Ivermektin i Pavlovicevu mast ako slucajno dobije koronu tamo, jedno dve kutije bromazemapa da bude malo opustenija i da moze lakse da zaspi, malo neko voce da se okrepi i onako neku lepu romanticnu bombonjeru i kad je budes pitao kako je ona sta god da ti kaze ti joj reci da prelepo izgleda i lepse nego na Instagramu i reci ces joj lepo ja sam taj i taj ono jeste pisao sam svasta, lupetao, zajebavo ali to je zato sto ja tebe mnogo gotivim i simpatisem i zato sto si ti moja muza i rece jos i kad te vidi ovako visok , markantan momak, fit, u treningu ma ima garant odma da se odobrovolji i da smeksa, ali ako ni to ne pomogne, onda jbga brate, mozes samo da konstatujes da bas nisi imao srece i cevapi ti ne ginu.

Rece Dare i reci ces joj i mnogo te pozdravlja moj zet Dare, znas to je onaj lik sa bradom i naocarima sto je radio Mentalno razgibavanje, njega si bas mnogo zaduzila, jer onda bas kad si ti bila u mupu njega su non-stop cimali panduri na ulici i stalno je dobijao pretnje smrcu, cak su mu slili pretnje i njegovoj bolesnoj kevi ali samo zahvaljujuci tebi i tvojoj intervenciji njemu se nista nije desilo, pa hoce malo da ti se oduzi i eto cim izadjes odatle zeli u znak zahvalnosti sve nas da izvede na neku gala veceru ali samo gledaj to bude sto skuplje jer zna on da si ti devojka od stila i da preferiras samo najbolje i najskuplje stvari. :)

Kaze Dare budi malo i originalan , ja sam malo umirio kapetana Dragana kada sam javno rekao da ga ja mnogo gotivim i da cu da istetoviram njegov lik onako sa sve belom kosom i Ray Ban tamnim cvikerima. :D

Inace ludo je i to a i jos jedna igra sudbine sto je nama kapetan Dragan bio u kuci par puta, moji su ga davno upoznali, on je najbolji drug iz detinjstva od jednog tada bliskog prijatelja mojih roditelja i taj prijatelj kad je navracao doveo je i njega par puta, onako je bio vrlo interesantan i prijatan covek, ali to je bilo bas jako davno, mozda sam imao 5,6 godina, to je bilo bas tamo negde pred pocetak rata (mozda 1990/91) , naravno kada ga je doveo moji nisu znali ko je on, niko nije znao (on je tad bio anoniman) , vec je taj prijatelj samo rekao ovo je Dragan moj drug iz Australije koga znam ceo zivot i secam se kapetan Dragan bese doneo mi je neki kul helikopter, mojoj sestri isto nesto i neke dve velike cokolade., zaista zanimljive uspomene ; )
 
E ovo sam nedavno video i ja mislim da je ovo sad slika od milion dolara. :D

2598995_img-9196_ff.jpg


Sa pocetka karijere, dok je jos bila rookie u SNS-u . : )

Stajling izdominirao, staling fazon ko Biljana Jeftic iz 85-te na tezgi u folkoteci u Dizeldofru i Ofenbahu , ovde izgleda kao sa naslovne stranice "Sabora" iz 80-ih. :)

Inace i ova slika isto nije nista manje priceless , ono pre nego sto je vedrila i oblacila po mupu pre toga je vedrila i oblacila po stranackim autobusima SNS-a i bila vodja ekspedicije i koordinator puta (i verovatno je ona bila ta koja je vrsila finalnu proveru kvaliteta sendvica i onda vikala, eeee baci to , pravi nove, kifle nisu dovoljno sveze ili slobodno stavi malo vise sunke i kackavalja). :P

2598993_img-9203_ff.jpg


Inace pravo je cudo kako nam se Diksi prolepsala vremenom i postala prava lepotica , pogotovo dok je bila na funkciji, verovatno koristi adrenohrom , onu vampirsku drogu sto se dobija od adrenalizovane krvi dece koju navodno koriste svetski mocnici, inace uskoro ocekujem po novinama naslovnice da Diksi cepa adrenohrom u podrumu one picerije i da je bila redovan gost na onom ostrvu na Epstajnovim zurkama. : P
Dusha :D


Sa momcima kada setam
zbijem salu, zanovetam
a to njima nije pravo
pa mi kazu da sam djavo
(2x)

Ref. 2x
Ja sam cvetak, cudan cvetak
ja sam cvetak zanovetak
neka znade momce svako
ubrati me nece lako
 
.
Др Дијана је апсолутно показала да јој припада место председнице Србије.

Таква способност да направи магарце од комплетне управе криминалистичке полиције Београда и да их све врти око малог прста не сусреће се често.

Свакако једна од најспособнијих жена данашње Србије, далеко изнад полуписмене Брнабићке и самозаљубљене Зоране.

Једва чекам када ће ови неспособњаковићи да је пусте из затвора где лежи на правди Бога.

Не (про)дај се Дикси, ови мајмуни нису ти ни до подвезица!

.
 

Дијана излази на слободу!? Саслушани сведоци, нема основа за држање у притвору?!



ajd sad da vidimo ko je bio protiv diksi da dere kozu na siljak

Privedena Dijana Hrkalović

sad je cereci javno, a mi trebamo da poverujemo da je fufica bila sef mafije, nassli joj par desetina evrica u sefu vucic je pedercina, nema drugog objasnjenja stp cereci ovu, kao da je ona sama mogla da organizuje mafiju, pala s kruske sta kaze nesa?

diksi, nemoj mene ja sam to ''fufica'' mislio u naboljem svetlu, mlada lepa zgodna, itd, , samo sam te ja ovde branio od ovih.... uf.... gad ova
Не (про)дај се Дикси, ови мајмуни нису ти ни до подвезица!
ok, i kolega je bio uz tebe
 

Дијана излази на слободу!? Саслушани сведоци, нема основа за држање у притвору?!



ajd sad da vidimo ko je bio protiv diksi da dere kozu na siljak


diksi, nemoj mene ja sam to ''fufica'' mislio u naboljem svetlu, mlada lepa zgodna, itd, , samo sam te ja ovde branio od ovih.... uf.... gad ova

ok, i kolega je bio uz tebe
.
Када сам видео за шта је оптужују, одмах сам написао да нема никаквог основа да се држи у притвору.

Поготово када се види да је она задржана, тобож да не би утицала на сведоке, а починилац недела полицајац Миленковић којем је наводно шапнула да задржи доказе, остаје на слободи.

Као она је задржана да не утиче на сведоке, а починилац нема ту могућност.

Овакво тупаво образложење као да су писали у редакцији Зоне сумрака:
.
E4JQHJ7UcAEnUZj

.
 
Pa realno te price da je ona bila neka siva eminencija u mupu i neki sef mafije , neka domaca la mamita su realno skroz nerealne i bas nesto sto moze da proguta samo neki citalac Informera jer realno ona je dosla na tu funkciju po stranackoj liniji a nit je imala bilo kakvu obuku ili iskustvo vezan za obavestajni i policijski posao a nit je ona sad neko ko je ponikao na ulici i bavio se kriminalom nit je znala ni kako taj svet funkcionise (osim mozda onoga sto je videla na filmovima) , mislim sta je ona radila pre dolaska u biju i mup , ono bila obican stranacki aktivista, ono lepila plakate i pravila sendvice i motala ih u onu providnu foliju, a realno da bi neko zaista i bio sef neke kriminalne grupe taj mora da je prosao i sito i reseto , ono da je ceo zivot u kriminalu, da ima iskustva i da je robijao i da ima reputaciju i ime na ulici i podzemlju i da se postepeno probijao i gradio reputaciju, itd a ona realno ni jedan od tih uslova ne ispunjava, to fazon Arkan je mogao recimo da bude sef kriminalne grupe ili ne znam Giska, Ljuba Zemunac, Drne, Bosko Radonjic ili tako neko a ne tu maltene jedna balavica koja je dosla u mup preko stranke i koja je maltene do juce lepila plakate po gradu i pravila sendvice za stranacke simpatizere, ono ne ide to bas tako, slozicemo se da je malo nerealno, ono malo vise nerealno.

Takodje i u mupu sto je bila, opet bila je na funkciji koja je van komandnog lanca, ono tipicna funkcija za neki stranacki kadar (funkcija koja je u principu suvisna i nepotrebna i idealna da tu ubace nekog svog lojalnog partijskog aparatcika koje ce tu malo okolo da njuska za njih i da im prenosi informacije) i sumnjam da je i u mupu ona donosila neke bitne odluke, to su radili policijski generali, pukovnici, majori , ona nije imala nikakav cin i nije bila deo komandnog lanca, ta funkcija je maltene pa nesto kao portparol ili ono da ne radi nista ali da ima nekakvog uticaja i pristup informacijama i da se mota tamo okolo , ono bas prava funkcija za neki stranacki kadar i nekog partijskog aparatcika i sad na toj funkciji mozda je i mogla malo da trguje tim informacijama kojima je imala pristup, da recimo podeli legitimacije nekim ljudima iz podzemlja, malo posto ima pristup poverljivim informacijama im javi kad malo da se sklone, pritaje, sta konkurencija radi, kad mogu malo da se opuste ili da krenu u akciju i mogla je da bude eventualni neki link izmedju vlasti i policije i prenosilac informacija kao kurir i to je to , dotle je njen uticaj mogao da ide.
Ono sve mozda i da je cak umesana u neko ubistvo ona je tu bila samo kao kurir, kao protocni bojler, recimo neko iz drzavnog vrha ili vrha bije joj kaze e idi tu i tu , nadji se sa Elezom ili vec sa kim nebitno i prenesi mu poruku da malo umiri onog advokata (ili nekog drugog), znace on ko te salje i o cemu se radi i to je to, a te price da je ona narucivala ubistva na svoju ruku, da je ubijala ljude zbog kade, zbog onih selfija (koji pritom nisu nista sad spektakularno ili neki sad hard kor snimci i nesto sto je nesto posebno kompromitovalo) da joj se osladilo da ubija ljude jer je psihopata i eto nikom nije polaga racune su ono senzacionalisticke gluposti za citaoce Informera.
Ipak je njen uticaj bio mnogo manji nego sto mnogi misle i morala bi da bude bas mnogo blesava i mnogo glupa pa da tako neka teska krivicna dela radi na svoju ruku misleci da ce to tek tako da prodje kao nema veze pojeo vuk magarca i da niko nista nece da je pita u nekom momentu , ono toliko blesava i glupa verujem da nije.

Inace sad kao pricaju kako je ona neki criminal mastermind, neki zlocinacki genije, kako je zla, manipulativna, podmukla, ovakva onakva, ono da je sad neko olicenje dobrote.morala i plemenitosti nesto sam i ja malo skeptican ali ja bas mislim da su nju doveli na tu funkciju jer je bila mnogo naivna i nije uopste bila svesna u sta se upusta, jer je jako ambiciozna, ne preza ni od cega, ne libi se ni jednog posla i zadatka i verovala je da ce joj se ta slepa poslusnost i lojalnost isplatiti i ono bila je dovoljno naivna da poveruje kako su je postavili tu jer je mnogo pametna, sposobna i neodovljiva (tu su odigrali malo na kartu njenog ega i sujete i manjka samokriticnosti) i pritom je bila i idealna da bude onako javno isturena jer ce zbog svog pola, godina i izgleda da privlaci paznju (a neko ko se bavi takvim stvarima ne bi trebalo da provlaci paznju), ono drugim recima bila je idealni kandidat za nekog ko ce da bude posrednik u nekim prljavim poslovima za njih, ko ce da bude eksponiran i koga ce lako da puste niz vodu kad im vise ne bude bila od koristi.
Mislim ipak su oni malo ozbiljniji igraci i malo veci maheri od jedne sirote Diksi koja je mislila kako je mnogo pametna i neodoljiva i kako bez nje ne mogu, nazalost nije imala pojma i nije uopste bila svesna u sta se upusta i koliko su to opasne stvari, mislim bia, sluzbe , ovo ono, to ti je gore nego sekta kad te uhvati pod svoje, ono lakse se iscupati iz kandzi neke sekte nego iz kandzi tih sluzbi.

Ukoliko bude imala srece i spasla se neke duze robije ono ako ima iole mozga u glavi treba da bezi glavom bez obzira i od politike i od mupa i od krimosa i navijaca i svih tih ljudi kojima je bila okruzena (ono da im se vise ni na ulici ne javlja, kad ih slucajno vidi da prelazi na drugu stranu ulice) i da ono koliko god je moguce da taj deo zivota pokusa da potisne i izbrise iz secanja.
 
Poslednja izmena:
.
Др Дијана је апсолутно показала да јој припада место председнице Србије.

Таква способност да направи магарце од комплетне управе криминалистичке полиције Београда и да их све врти око малог прста не сусреће се често.

Свакако једна од најспособнијих жена данашње Србије, далеко изнад полуписмене Брнабићке и самозаљубљене Зоране.

Једва чекам када ће ови неспособњаковићи да је пусте из затвора где лежи на правди Бога.

Не (про)дај се Дикси, ови мајмуни нису ти ни до подвезица!

.
Pa svako se ukenja kada mu pomenes stranku...
Svi došli preko veze i znaju čega se plaše.
Drxy samo bila snalažljiva...sada trune već drugi mesec :(
 

S Dijanom na optužnici i njen prvi saradnik, kao i bivši načelnik NS policije​

HRONIKA Autor:Ivan Milićević
1639140520-collage-750x500.jpg
Foto: Nova.rs, Printscreen

Optužnicom koju je danas Tužilaštvo za organizovani kriminal podnelo protiv bivše državne sekretarke MUP Dijane Hrkalović , obuhvaćeni su i njeni bivši saradnici i to- bivši načelnik Službe za specijalne istražnme metode Dejan Milenković, kao i bivši načelnik novosadske poilicije Milorad Šušnjić.

https://nova.rs/vesti/hronika/s-dij...ik-kao-i-bivsi-nacelnik-ns-policije/?ref=push
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top