Quantcast

Privatnik smanjuje broj dana godišnjeg odmora

Metronomy

Poznat
Poruka
9.317
Pa ti pravnici sto su te tako ucili znaju da nista ne znate i cene diploma na pravnom je pala na 6000e....drvosece se hvale pravnim fakultetom...a i neke sobarice koliko vidim...
Mada, to i nije tako strasno, prijateljska cast kolegi koji provuce dete na medicini je 10000e, a posle sto on trazi slepo crevo na levoj strani, pa otvara 10 centimetara dok ga ne nadje, je gore nego neki godisnji odmor...

Seksi Gospodin

Ističe se
Poruka
2.229
Kada bi izbegla degradaciju sagovornika mozda bi se nesto i raspravljali, ali ti se ne razumes u pravo i moras da istices da si pravnik na pocetku SVOG foruma....
Resenje o godisnjem odmoru se donosi jednom i definise da li je u jednom ili dva dela i da je prvi deo minimum dve nedelje, a ne deset dana ( cak ni tu razliku ne razumes)
Degradacija sagovornika je uobičajena pojava kod onih što sumnjaju u svoje znanje.
Zato sam ti i odgovorio sa:"jeste"

Zahtev o godišnjem odmoru podnosi Zaposleni i navodi da li želi u celosti ili ne.
Otkud tebi ideja da se definiše samo jednom?
Mislim, svakakvi nakaradni zakoni su doneti posle 05.09.1999.

Metronomy

Poznat
Poruka
9.317
Degradacija sagovornika je uobičajena pojava kod onih što sumnjaju u svoje znanje.
Zato sam ti i odgovorio sa:"jeste"

Zahtev o godišnjem odmoru podnosi Zaposleni i navodi da li želi u celosti ili ne.
Otkud tebi ideja da se definiše samo jednom?
Mislim, svakakvi nakaradni zakoni su doneti posle 05.09.1999.
Za jednu godinu, jednog zaposlenog, donosi se jedno resenje koje odredjuje sve parametre tog odmora, a ako je u vise delova onda se donosi za svaki deo dodatno resenje koje samo definise duzinu tog dela odmora.