- Poruka
- 18.455
Jutros na vestima cujem da je doneta odluka da se ukljucuje u rad sudstva i privatni izvrsitelji koji ce odradjivati veci deo poslova u slucajevima prinudnog izvrsenja po sudskom nalogu.
Interesuje me sta mislite da li je kod nas sudstvo prevazislo svu postojecu problematiku,i da li su donete ustavne odredbe koje su prilagodljive relanom zivotu.Da li je nas pravni sistem korektan?
Sumnjate li u ispravnost sudskih odluka?
Interesuje me sta mislite da li je kod nas sudstvo prevazislo svu postojecu problematiku,i da li su donete ustavne odredbe koje su prilagodljive relanom zivotu.Da li je nas pravni sistem korektan?
Sumnjate li u ispravnost sudskih odluka?




