Quantcast

Privatni posao

Milivoje Orasac

Početnik
Poruka
6
Veliki pozdrav za sve dobre ljude ovde. Vec sam bas na ovom saytu citao slicne teme, ali starije su pa sam resio ponovo da pokrenem. Ja citav zivot sanjam o svom privatnom poslu. Ali nekako najvise zbog velikog straha i l najcesce sam odustajo. Radim tako vec nekoliko godina kao viljuskarista u jednoj ovdasnjoj firmi... Sad sa finasijama mozda bih i mogao da sebi iznajmim lokal neki manji i neki konbi.Razmisljao sam o textilu o decijim stvarima iz Pazara. Cuo sam.razne savete i ovakve i onake. Iskreno pocinjo bih prvo sa tezhom.zbog kirija i ostalog i sada je popularna ta on-line prodaja. Sada da li ima nekon da mi bar nesto kaze nesto o svemu ovome stonsam. Svaki savet bi minsobro dosao

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.874
Veliki pozdrav za sve dobre ljude ovde. Vec sam bas na ovom saytu citao slicne teme, ali starije su pa sam resio ponovo da pokrenem. Ja citav zivot sanjam o svom privatnom poslu. Ali nekako najvise zbog velikog straha i l najcesce sam odustajo. Radim tako vec nekoliko godina kao viljuskarista u jednoj ovdasnjoj firmi... Sad sa finasijama mozda bih i mogao da sebi iznajmim lokal neki manji i neki konbi.Razmisljao sam o textilu o decijim stvarima iz Pazara. Cuo sam.razne savete i ovakve i onake. Iskreno pocinjo bih prvo sa tezhom.zbog kirija i ostalog i sada je popularna ta on-line prodaja. Sada da li ima nekon da mi bar nesto kaze nesto o svemu ovome stonsam. Svaki savet bi minsobro dosao
Prijatelji mog oca dovlače robu iz italije markiranu. Romi tamo rade ko ludi sa tim..Plaćaju po dzaku 100e (ne drži me za reč) i u tom dzaku recimo imaju majice kratkih rukava, portikle,cipele, kajisevi, duksevi,kosulje..I oni to prodaju po pijacama i hand shopovima..Ide im super, ubacili su i dva sina u biznis. Rade na nekoliko pijaca i imaju lokal kod svoje kuce..Prodaju po 500din - 1000 din komad robe. Sva je roba u super stanju i nije ishabana ni prljava ni stara, a ako se desi da joj nesto fali nor desilo se jednom da je rukav malo nagoreo od cigarete..Odmah to prijave tim romima i romi im nadoknade..

Milivoje Orasac

Početnik
Poruka
6
Prijatelji mog oca dovlače robu iz italije markiranu. Romi tamo rade ko ludi sa tim..Plaćaju po dzaku 100e (ne drži me za reč) i u tom dzaku recimo imaju majice kratkih rukava, portikle,cipele, kajisevi, duksevi,kosulje..I oni to prodaju po pijacama i hand shopovima..Ide im super, ubacili su i dva sina u biznis. Rade na nekoliko pijaca i imaju lokal kod svoje kuce..Prodaju po 500din - 1000 din komad robe. Sva je roba u super stanju i nije ishabana ni prljava ni stara, a ako se desi da joj nesto fali nor desilo se jednom da je rukav malo nagoreo od cigarete..Odmah to prijave tim romima i romi im nadoknade..
Pa ne znam dal bi bas to tako.ja sam mislio sa novim stvarima

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.874
A koliki kapital priblizno treba za tako nesto ???
To se moras raspitati kod ljudi koji se bave tim poslom. Ali za početak potreban ti je prostor za skadištenje i prostor za izlaganje, transport mozes sam (polozos za B ako vec nemas) i terss kombi..Zavisi kakve stvari gde i od koga..Mnogo znac poznanstva. Mozes da pocnes sa par hiljada e posao.

Milivoje Orasac

Početnik
Poruka
6
Pa imam vec prostor za skladistenje...Mislim imam par soba kod kuce praznih. Imam i polozeno za "B" jos od 2004. Imao bih novca i za neki euro3 kombi ne bih bas kupuvao tress kombi, zbog kvarova i sve je to vec dosta preteralo i izradilo... Mislio sam da robu otkupljujem od veleprodaja i sta znam od firmi iz Novog Pazara. Hteo bih sebe da prijavim za socijalno,penziono da to bude sve po pravilima kada me polivija zaustavi na putu da sve to bude ispravno. To je koliko sam.ja nacuo valjfa negde oko 18000. RSD.
Nego mene najvise plasi da odmah krenem sa lokalom jer vec ima puno a kirije su velike. Zna li neko kako to ide kada se roba nudi po firmama i ako.bog da da ponovo pokrenu se vasari. Mislio sam i o buvljoj pijaci...

Milivoje Orasac

Početnik
Poruka
6
Da li jos neko moze nesto korisno da mi kaze. Bio bih jako zahvalan za svaki savet il informaciju..I posle bi se jednako oduzio ljudima ovde gde mogu i ja pomoci nekada...Svako ne bih ostao duzan. Ovaj forum je bas napravljen kako bi jedni drugima pomogli sa korisnim informacijam i savetima, koji nekada mogu koristiti i vise nego materijalna sredstva poput novca...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.