Prisustvo oca na porođaju, da ili ne? - Anketa

Očevi na porodjaju ?

• Da

glasova: 19 52,8%
  • Ne

glasova: 17 47,2%

• Ukupno glasova
    36

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
Dame,da li vama znaci prisustvo partnera,oca deteta u tom trenutku,da li bi vam prijalo da ga drzite za ruku,da vam daje podrsku,da deli taj trenutak sa vama ili ste za intimnu varijantu,vi i osoblje bolnice potrebno da se obavi porodjaj.Ne bih o kriminalu,kradji beba i njihovoj bezbednosti ,pitam vas o vasem emotivnom trenutku,zelji,potrebi.

Možda bi mogao da se porodi umesto mene kad već hoće da bude prisutan.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
Već je dovoljno pomogao kad mi je napravio dete, hvala odatle mogu uz pomoć babica i stručnog osoblja.
Razumela bih da mi je muž lekar ili medicinski brat te da njegova pomoć pri porođaju može imati nekog smisla.
Nije mi neophodan monitoring dok se raslojavam od kontrakcija i trudova, samo mi još on fali da budno prati šta se dešava izmešđu mojih nogu ionako se na porođajima tuda muva mnogo nepozvanih ljudi. A tek studenti ako se porađaš u prvoj smeni :roll:
Stanu pa zagledaju bože me sačuvaj!!
Da ne govorim o tome koliko su neki očevi tanane duše, ta slika bebe koja izlalzi iz vagine bi ih pratila do kraja života
to bi uništilo svaki budući sexualni čin među partnerima.
Moj stav je da Otac ne bi trebalo da prisustvuje rođenju svog deteta. Ima vremena kada će njegova logistika dobro doći.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.933
ma ne to.prisustvo oca na porodjaju
za mene je to nenormalno isto kao i LGBT.
Smatram da je od strane muskarca to cisto qurcenje........kao on je moderan, voli svoju zenu...........Ja da ocu da prisustvujem porodjaju moje zene , pa mene bi zena izbacila naglavacke kroz prozor iz porodilista. To je biloski trenutak rezervisan samo za majku i dete........a ne da joj skrecem paznju u jednom , tako divnom trenutku svake zene.
I te zene koje se hvale da im je muz bio na porodjaju..........ma idi, bre, sve to rade da bi hvalile svoju pripadnost evropskim vrednostima..................cista politika na balkanski nacin.

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
19.441
Očigledno je sve individualno
Nekim ženama je to bitno, neke ne žele muža u krugu od 500 metara

Treba ispoštovati svačiji dogovor ali mislim da ne treba onako surovo naplaćivati prisustvo tate na porođaju.

Jedino ne znam zašto bi mi se žena "ogadila" ako prisustvujem porođaju?
Zašto mi ne bi bila više privlačna?

Svašta

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
za mene je to nenormalno isto kao i LGBT.
Smatram da je od strane muskarca to cisto qurcenje........kao on je moderan, voli svoju zenu...........Ja da ocu da prisustvujem porodjaju moje zene , pa mene bi zena izbacila naglavacke kroz prozor iz porodilista. To je biloski trenutak rezervisan samo za majku i dete........a ne da joj skrecem paznju u jednom , tako divnom trenutku svake zene.
I te zene koje se hvale da im je muz bio na porodjaju..........ma idi, bre, sve to rade da bi hvalile svoju pripadnost evropskim vrednostima..................cista politika na balkanski nacin.
sve se slažem osim da je to jedan divan trenutak.
Divni su svi trenuci posle toga, ali taj trenutak nije uopšte prijatan, zato što su kontrakcije u zadnjih pola sata nepodnošljivo bolne no ipak moraš da prođeš kroz njih dok se oko tebe vrti najmanje troje ljudi i svi se deru na sav glas kao da juriš neki svoj sumanuti rekord nešto što je preko svih tvojih limita a znaš da nemaš drugu opciju...

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
Očigledno je sve individualno
Nekim ženama je to bitno, neke ne žele muža u krugu od 500 metara

Treba ispoštovati svačiji dogovor ali mislim da ne treba onako surovo naplaćivati prisustvo tate na porođaju.

Jedino ne znam zašto bi mi se žena "ogadila" ako prisustvujem porođaju?
Zašto mi ne bi bila više privlačna?

Svašta
Jesi li prisustvovao?
Zanima me lično iskustvo!

Koliko se naplaćuje to zadovoljsvo da ponosni tata pravi gužvu kad mu se rađa sin.

Da li je dozvoljeno snimanje
jer možda i familija hoće da vidi taj prelepi trenutak ?

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
19.441
Jesi li prisustvovao?
Zanima me lično iskustvo!

Koliko se naplaćuje to zadovoljsvo da ponosni tata pravi gužvu kad mu se rađa sin.

Da li je dozvoljeno snimanje
jer možda i familija hoće da vidi taj prelepi trenutak ?
Nisam prisustvovao
Kada mi se rodila ćerka sve je bilo iznenada (prevremeno)
Uopšte nisam bio dobar muž tokom trudnoće

Kada bi se kojim čudom ponovo našao u ulozi tate, prisustvovao bih ako bi to značilo toj ženi

Može da se snima, čuo sam od nekih prijatelja

Ne mislim da je rađanje sina bitnije od rađanje ćerke

Ako se ne varam, prisustvovanje se naplaćivalo između 7 i 15 hiljadarki

a bre Milun

Elita
Poruka
24.933
sve se slažem osim da je to jedan divan trenutak.
Divni su svi trenuci posle toga, ali taj trenutak nije uopšte prijatan, zato što su kontrakcije u zadnjih pola sata nepodnošljivo bolne no ipak moraš da prođeš kroz njih dok se oko tebe vrti najmanje troje ljudi i svi se deru na sav glas kao da juriš neki svoj sumanuti rekord nešto što je preko svih tvojih limita a znaš da nemaš drugu opciju...
telesno je uzas, ali mislim na onu psiholsku stranu. Bas taj trenutak "posle" je najbitniji za majku i dete da se posvete sami sebi bez spoljneg sveta.
Al danas je sve izmesano, instikt je potisnut, slobodna volja nametnuta, pomodarstvo nas tera cak i da prihvatimo i LGBT i sve deformacije vezane za ovu sotonsku grupaciju.....................al zdrav razum ipak govori sta je normalno a sta ne.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
Nisam prisustvovao
Kada mi se rodila ćerka sve je bilo iznenada (prevremeno)
Uopšte nisam bio dobar muž tokom trudnoće

Kada bi se kojim čudom ponovo našao u ulozi tate, prisustvovao bih ako bi to značilo toj ženi

Može da se snima, čuo sam od nekih prijatelja

Ne mislim da je rađanje sina bitnije od rađanje ćerke

Ako se ne varam, prisustvovanje se naplaćivalo između 7 i 15 hiljadarki
Neumereno visoka cifra
Naravno da je isto rađali se sin ili ćerka. Nisam mislila da je neophodno to naglašavati.
Nijedan muž nije dobar u toku trudnoće jer je žena usled promene hormonskog statusa nepodnošljiva uopšte ne liči na sebe.

Možda ne bi svi muževi bili konsternirani, ali tate umetnici:roll:...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.