Pristupanje Srbije Ruskoj federaciji?

Pristupanje Srbije Ruskoj federaciji?

  • Da

    glasova: 31 40,3%
  • Ne

    glasova: 46 59,7%

  • Ukupno glasova
    77
Meni uopšte nije smešno, naprotiv. Ovakvim temama se zagovara nestajanje srpske države.
Не секирај се Длугомире, Србија неће нестати. ;)
Оно што тебе брине је, уствари, то што видиш да је све мање присталица приступању Србије ЕУ. :)
С тачке гледишта противника приступању Србије ЕУ, у које се и сама убрајам, сматрам да присталице Србије у ЕУ заговарају нестајање српског народа.
Неће ни српски народ нестати.
 
То се догоди кад Србију исцрпе од свега културног, интелигентног и лепог. Остало је само мало. Када је нација разваљена, тражи се неко са престижем да је устроји.
Samo nam jos oni fale da pobrisu tragove srpske kulture sto se vuku poslednjih godina, taman da postanemo prava ruska gubernija.
 
Не секирај се Длугомире, Србија неће нестати. ;)
Оно што тебе брине је, уствари, то што видиш да је све мање присталица приступању Србије ЕУ. :)
С тачке гледишта противника приступању Србије ЕУ, у које се и сама убрајам, сматрам да присталице Србије у ЕУ заговарају нестајање српског народа.
Неће ни српски народ нестати.
Pa neće nestati, ali će se kako bude teklo upropašćavanje Srbije sve više Srba odlaziti u tu istu EU koju kao ne voli. Da li znaš da je broj Srba koji su poslednjih godina dobili državljanstvo u Mađarskoj, znači samo u njoj, veći od ukupnog broja Srba koji žive u Rusiji? To ti je pokazatelj, a ne statistike opskurnih nacionalističkih sajtova naručene od FSB (devojačko KGB).
 
Srbija ce imati punu autonomiju kao autonomna republika unutar RF
Srbija bi ulaskom u RF povratila suverenitet koji je izgubila 5 oktobra 2000 god i bila spasena

Bankteri sa zapada koji iz sjene vladaju zele da uniste evropske narode i da od Evrope naprave meltingpot po uzoru na SAD koju odavno kontrolisu
Rusija se zalaze za ocuvanje evro naroda i suvernenih nacionalnih drzava
Nacionalne suverene države su preživjete, tako, kako su bila carstva pre 200 godina. Naravno, trebalo je vreme, da su se ta kolonialna carstva sklonila sa bine, te dala prostor suverenim nacionalnim državama. Eto, danas je jasno, kako su države praktički postale nepotrebne, čak prepreka u globalnom svetu, u kojem možeš trgovati i komunicirati sa kom god hoćeš u bilo kojem kutku sveta, u svakom trenutku. Brzo će da ih svuda zamene nadnacionalne organizacije. Melting pot se ne događa prvi put, nego je konstanta istorije. samo, da se tokom vremena događaju na sve večoj i večoj skali.
 
Sećam se one bežanije posle 1999e mogu mislim kako će sutra da bude sa ovom megakrizom i debilom na vlasti.
Zašto bi narodu, kojem ne možeš omogučiti prosperitetan život zabranjivao odlazak? Bolje, da ga držiš u siromaštvu i bedi? Ili je bolje, da taj narod ode, te se vremenom dio ljudi vrati i donese sa sobom kapital i znanje, te stvori prosperitetnu okolinu? Imaš više primera, gde se to dogodilo u prošlosti, poput Irske ili Norveške, a danas se to događa u Rumuniji.
 
Ja jesam za ekonomsku, vojnu, trgovinsku integraciju i najvišu saradnju bezbednosno-obaveštajnih agencija, kulturnih ustanova i diplomatije.

Ali ne na pristupanje RF i gubljenje suvereniteta.

Mi danas nemamo ni mrvice suvereniteta. MI smo kolonija NATO pakta. Tako da realno nema sta ni da se izgubi. Mozemo da povratimo samo delic nase slobode otete od strane zapada u uniji sa Rusijom.
 
Dragi moji susjedi Srbi, ako treba neka federacija, tu smo.

Plenković 2.jpg
 
Mi danas nemamo ni mrvice suvereniteta. MI smo kolonija NATO pakta. Tako da realno nema sta ni da se izgubi. Mozemo da povratimo samo delic nase slobode otete od strane zapada u uniji sa Rusijom.
Lakśe se gubi država nego ponovo dobija. Pristanak da se utopi u Rusiju bi značilo da pri naknadnoj želji za obnovi Srpske države, bi Srbi bili secesionisti, poput Čečena 90-ih.

Mi smo ustanovili državu pre Rusa. Koliko god ih voleli, ne sme se država gubiti zarad trenutnog dobitka za koji se može drugačije izboriti.

Zamisli pojavi se novi Staljin, i kaže srpska federalna članica "begaj bre od ovog" a on pošalje hiljade u gulage. Lakše je izboriti se protiv naših jajara poput Tadića, nego nekog na čelu imperije.

Apsolutno najviša saradnja u svakoj sferi, ali ne gubljenje države. Mnogo smo platili da bi je povratili u 19-om veku da bi je se tako lako odricali.
 
Не секирај се Длугомире, Србија неће нестати. ;)
Оно што тебе брине је, уствари, то што видиш да је све мање присталица приступању Србије ЕУ. :)
С тачке гледишта противника приступању Србије ЕУ, у које се и сама убрајам, сматрам да присталице Србије у ЕУ заговарају нестајање српског народа.
Неће ни српски народ нестати.
naravno da nece nestati

ali, ne treba potceniti resenost zapada i usa da zastite svoje drzave od nereda i haosa tako sto ce druge zaviti u crno. libija, sirija, ukrajina i druge

licno mislim da nam ovde predstoji neka vrsta drzave kao od 1941. do 1944., strah me je od tih zlikovaca
 
Не секирај се Длугомире, Србија неће нестати. ;)
Оно што тебе брине је, уствари, то што видиш да је све мање присталица приступању Србије ЕУ. :)
С тачке гледишта противника приступању Србије ЕУ, у које се и сама убрајам, сматрам да присталице Србије у ЕУ заговарају нестајање српског народа.
Неће ни српски народ нестати.
Hahahaha
"zagovaraju nestajanje srpskog naroda"
Ahahaha
 
Lakśe se gubi država nego ponovo dobija. Pristanak da se utopi u Rusiju bi značilo da pri naknadnoj želji za obnovi Srpske države, bi Srbi bili secesionisti, poput Čečena 90-ih.

Mi smo ustanovili državu pre Rusa. Koliko god ih voleli, ne sme se država gubiti zarad trenutnog dobitka za koji se može drugačije izboriti.

Zamisli pojavi se novi Staljin, i kaže srpska federalna članica "begaj bre od ovog" a on pošalje hiljade u gulage. Lakše je izboriti se protiv naših jajara poput Tadića, nego nekog na čelu imperije.

Apsolutno najviša saradnja u svakoj sferi, ali ne gubljenje države. Mnogo smo platili da bi je povratili u 19-om veku da bi je se tako lako odricali.
Taj je zglajzao još pre 10 godina možda si mislio na vučića i sns debile?

Rezultati ankete su zastrašujući. Rađeno je i jedno pravo istraživanje nedavno koje pokazuje da je 82% za savezništvo sa Rusijom. Nema nama spasa.
Jedino rusija nije bombardovala srbiju amerika, nato i eu su istovarili gomile bombi na ovim prostorima unazad 100 god.
 

Back
Top