Quantcast

Pristojna Srbija će pobediti one koji mrze: Predsednik Vučić poslao poruku iz neoubičajenog ambijenta

Šta znači izjava predsednika Republike Srbije?

• Policija i pravosuđe će raditi svoj posao protiv politike ulice.

glasova: 2 66,7%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

glasova: 1 33,3%

• Ukupno glasova
    3

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
25.089
Он који је највише витлао по улици сада му као смета када други то рада.
Dobro, on je to radio kao opozicija u nepristojnoj Srbiji.

Sad kada je Srbija pristojna, ne može više da se vitla po ulicama i Skupštinama.

Mystic+

Legenda
Poruka
54.246
Dobro, on je to radio kao opozicija u nepristojnoj Srbiji.

Sad kada je Srbija pristojna, ne može više da se vitla po ulicama i Skupštinama.
Разумео сам, сада сме да се "пристојно" витла само по медијима.

Ту те уваљају демократијом тираније у сво блато овог света.

a bre Milun

Elita
Poruka
18.587
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je na svom Instagram profilu da će "pristojna i moderna Srbija zbog naše dece pobediti one koji mrze i kojima ništa nije sveto!"

Pogledajte prilog 695849
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju na Instagramu. Ambijent u kojem je napravljen snimak je znatno drugačiji od izdanja u kojem obično imamo priliku da vidimo predsednika.

Ispod fotografija nalazi se poruka građanima Srbije.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je na svom Instagram profilu da će "pristojna i moderna Srbija zbog naše dece pobediti one koji mrze i kojima ništa nije sveto!"

https://www.novosti.rs/vesti/naslov...ucic-poslao-poruku-iz-neoubicajenog-ambijenta

Da naravno, pristojna Srbija će pobediti one koji preko ulice žele doći na vlast. Pristojna Srbija to neće dozvoliti, jer za dolazak na vlast postoje izbori i neka se podvrgnu izbornoj proceduri da li ih narod hoće na vlasti.
domacin covek...........sliko se pod jabuku a ne na jahtu u Monako.

Indigo3

Domaćin
Poruka
4.383
Pristojna Srbija je ona u kojoj se ni u najluđim snovima nijedan građanin te iste Srbije ne zove fašistom ili Hitlerom. Trebalo bi uvesti posebne sankcije za svakog ko te reči izgovori jer se time vređa neprebrojani pali srpski narod kroz borbu protiv najvećeg nečoveštva ikada igde jer smo ovde svi, i levičari, i desničari, i neznamkudičari zahvaljujući njima.

Čak i u predizbornoj pljuvačini se treba uzdržati od tako odvratne malicioznosti i pustiti narod da veruje kako su svi ti ljudi iole vaspitani, obrazovani, prokultureni, ali i svesni onoga što govore.
Strašno!
Zgrožena sam, želim da me neko uštine pa da se probudim jer ovakvo igranje rečima je pre svega društveno opasno, a ljudi koji nas predstavljaju bi trebalo da znaju da snose društvenu odgovornost za sve što rade i govore.
Što se mene tiče, onog trenutka kada je predsednik AV lično nazvao opoziciju grupom fašista, bio je kao ona dobra krava koja da dosta mleka a na kraju ritne kofu i mleko se prospe po zemlji, pomeša sa đubretom, i ničemu više ne vredi.

Ja decenijama nigde nisam čula da iko ikog zove fašistom, i eto... pred izbore danas moram da to slušam jer je očito izgubljen svaki kompas, svaki osećaj za meru, ili bar želju da se bude bolji od onoga ko je tako nešto započeo! :eek:

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.829
Pristojna Srbija je ona u kojoj se ni u najluđim snovima nijedan građanin te iste Srbije ne zove fašistom ili Hitlerom. Trebalo bi uvesti posebne sankcije za svakog ko te reči izgovori jer se time vređa neprebrojani pali srpski narod kroz borbu protiv najvećeg nečoveštva ikada igde jer smo ovde svi, i levičari, i desničari, i neznamkudičari zahvaljujući njima.

Čak i u predizbornoj pljuvačini se treba uzdržati od tako odvratne malicioznosti i pustiti narod da veruje kako su svi ti ljudi iole vaspitani, obrazovani, prokultureni, ali i svesni onoga što govore.
Strašno!
Zgrožena sam, želim da me neko uštine pa da se probudim jer ovakvo igranje rečima je pre svega društveno opasno, a ljudi koji nas predstavljaju bi trebalo da znaju da snose društvenu odgovornost za sve što rade i govore.
Što se mene tiče, onog trenutka kada je predsednik AV lično nazvao opoziciju grupom fašista, bio je kao ona dobra krava koja da dosta mleka a na kraju ritne kofu i mleko se prospe po zemlji, pomeša sa đubretom, i ničemu više ne vredi.

Ja decenijama nigde nisam čula da iko ikog zove fašistom, i eto... pred izbore danas moram da to slušam jer je očito izgubljen svaki kompas, svaki osećaj za meru, ili bar želju da se bude bolji od onoga ko je tako nešto započeo! :eek:
I ti nešto vrdaš u hvaljenju Gluporođenog

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.