Priština ukida takse!

E618550A-9F40-40A3-A254-EFE405BD45E0_cx0_cy4_cw0_w408_r1_s.jpg
Richard Grenel,americki ambasador u Nemackoj.Kazu da postrojava Nemce kada je lose volje a sada je prihvatio da sredi Srbiju i Kosovo. Do novembra sve ce biti zavrseno. Danas je Vucic imao gusenje i napad kaslja,nije to koronavirus ali nije ni od lekova .Od ovoga coveka mu nije dobro. Morace da potpise pre izbora u Americi a verovatno posle izbora u Srbiji.
 
E618550A-9F40-40A3-A254-EFE405BD45E0_cx0_cy4_cw0_w408_r1_s.jpg
Richard Grenel,americki ambasador u Nemackoj.Kazu da postrojava Nemce kada je lose volje a sada je prihvatio da sredi Srbiju i Kosovo. Do novembra sve ce biti zavrseno. Danas je Vucic imao gusenje i napad kaslja,nije to koronavirus ali nije ni od lekova .Od ovoga coveka mu nije dobro. Morace da potpise pre izbora u Americi a verovatno posle izbora u Srbiji.
Poceli su da ga truju juupiii
 
Srbija ne mora nista raditi, tj. nikakve ustupke ciniti. Sipci su prvi uveli takse a Srbija nije uradila nikakvu kontra mjeru.
Zato je trebala odmah na pocetku uvesti kontra mjere koje bi sada mogla povuci bez da ju se pritisce za nove ustupke.
Quid pro quo.
Ako sad popusti bit ce to pobjeda Siptara, i to vlast jako dobro zna.
 
Укинули су те таксе само зато што им је амњерика запретила санкцијама ако то не ураде.

Сад,зашто је западњацима битно да ми тргујемо са шиптарима?
Само зато да не тргујемо са њима.
А зашто не би трговали са њима?

То је већ енигма
 
Srbija ne mora nista raditi, tj. nikakve ustupke ciniti. Sipci su prvi uveli takse a Srbija nije uradila nikakvu kontra mjeru.
Zato je trebala odmah na pocetku uvesti kontra mjere koje bi sada mogla povuci bez da ju se pritisce za nove ustupke.
Quid pro quo.
Ako sad popusti bit ce to pobjeda Siptara, i to vlast jako dobro zna.

Кукавице не вуку контрамере.
 
Укинули су те таксе само зато што им је амњерика запретила санкцијама ако то не ураде.

Сад,зашто је западњацима битно да ми тргујемо са шиптарима?
Само зато да не тргујемо са њима.
А зашто не би трговали са њима?

То је већ енигма
Oni misle da ce Vucko priznati Kosovo sto se nece desiti. E sad moguce da ce doci do rata, ali nadam se da nece.
 
Кукавице не вуку контрамере.
Ne bi ih nazvao bas kukavicama, jer nije lako biti sam protiv svih. Vucic pokusava balansirati, ali je fakt da ni on, niti bilo koja druga vlast moze ostvariti znacajan uspjeh kad je KiM u pitanju. U biti imaju izbor izmedju loseg i jako loseg. Zapad trazi jako lose po Srbiju, a on nastoji dobiti lose. Treceg nema trenutno.
Kukavice su bili dosmanlije koje su bezuvjetno pristajali na sve sta je zapad od njih trazio.
Tek za vrijeme ove vlasti drzave povlace priznanje tzv Kosova. Zato su ove takse uopce i uvedene.
 
Oni misle da ce Vucko priznati Kosovo sto se nece desiti. E sad moguce da ce doci do rata, ali nadam se da nece.

Све у свему,надам се да је сада свима јасно да шиптара доле нема ни 500 иљада(не ово,што нас лажу деценијама
како их има 2 милиона).

2 милиона би одавно изгладнели,да је та бројка веродостојна а будући да су сви около у тешком гњурцу,
ајде као да их прехранимо.
 
Ono sto svi zaboravljaju je da ni Vucic ni SNS nisu krivci sto je stanje ovakvo.
Treba se sjetiti za vrijeme cije vlasti je tzv Kosovo proglasilo nezavisnost, za vrijeme cije vlasti su usljedila priznanja, i sta je tadasnja vlast ucinila da to sprijeci, odnosno sta je cinila da se bori za interese Srbije.
 
Ne bi ih nazvao bas kukavicama, jer nije lako biti sam protiv svih. Vucic pokusava balansirati, ali je fakt da ni on, niti bilo koja druga vlast moze ostvariti znacajan uspjeh kad je KiM u pitanju. U biti imaju izbor izmedju loseg i jako loseg. Zapad trazi jako lose po Srbiju, a on nastoji dobiti lose. Treceg nema trenutno.
Kukavice su bili dosmanlije koje su bezuvjetno pristajali na sve sta je zapad od njih trazio.
Tek za vrijeme ove vlasti drzave povlace priznanje tzv Kosova. Zato su ove takse uopce i uvedene.

Знам да су зато уведене. Заправо, не знам шта је могао да уради а да не наштети нашем народу доле.
 
Ne bi ih nazvao bas kukavicama, jer nije lako biti sam protiv svih. Vucic pokusava balansirati, ali je fakt da ni on, niti bilo koja druga vlast moze ostvariti znacajan uspjeh kad je KiM u pitanju. U biti imaju izbor izmedju loseg i jako loseg. Zapad trazi jako lose po Srbiju, a on nastoji dobiti lose. Treceg nema trenutno.
Kukavice su bili dosmanlije koje su bezuvjetno pristajali na sve sta je zapad od njih trazio.
Tek za vrijeme ove vlasti drzave povlace priznanje tzv Kosova. Zato su ove takse uopce i uvedene.
Slazem se, ti si jedan od pametnijih hrvata ovde. Nisi tupavac
 
Знам да су зато уведене. Заправо, не знам шта је могао да уради а да не наштети нашем народу доле.
Rekao bih da cini sve sta moze da dobije maksimum. Do prije par godina Kosovo je bila za sve zavrsena prica. Sad vec nije tako. Ipak se SNS-u mora priznati da cini nesto. Ostali nisu cinili nista.
 
Ja se ne radujem, vise se bojim. Takse su bile prevara. Mi nismo trpeli nikakve gubitke, to su lazi. Sada se bojim da mi moramo dati veliki ustupak Kosovu za to ukidanje taksi,a zapravo ukidanje taksi nista ne znace nasoj drzavi i narodu. To je prevara kao i clanstvo u EU. Mi ove godine kada bi usli u EU,pa mi bi bar sledecih 10 godina belezili pad standarda.
 
Ako je uslov za takse da Srbija prekine kampanju povlacenja priznanja Kosova, ja ne bih na to pristao. U buduce i onako ce biti tesko naci neku drzavu koja ce povuci priznanje.Moze da povuce priznanje odjednom 50 drzava,bilo bi lepo,ali nama ni tada Kosovo ne bi bilo vraceno jer nama ga je otela Amerika i Nato.
 
Ja se ne radujem, vise se bojim. Takse su bile prevara. Mi nismo trpeli nikakve gubitke, to su lazi. Sada se bojim da mi moramo dati veliki ustupak Kosovu za to ukidanje taksi,a zapravo ukidanje taksi nista ne znace nasoj drzavi i narodu. To je prevara kao i clanstvo u EU. Mi ove godine kada bi usli u EU,pa mi bi bar sledecih 10 godina belezili pad standarda.
Istina je ovo sto kazes za EU. Ali ljudi ne kapiraju da Vucic blefira, on nece da mi udjemo u EU, pa vidi covek sta se desilo Hrvatskoj.
 
Fakt je takodje da tzv Kosovo nikad nece postati drzava dok na to ne pristane Srbija, dzaba im sva priznanja zapada jer ona im ne donose mjesto u UN-u i drugim institucijama.
Vrijeme radi protiv Siptara, toga su svjesni jer zele zakljuciti tu pricu u svoju korist dok zapad jos ima dominantnu ulogu na Balkanu, zato svi pritisci, takse, napadi, ucjene bajkama o clanstvu u EU itd.
Receno je da ce Srbiji biti date garancije za ulazak u EU 202? i neke za priznanje tzv Kosova.
Nadam se samo da je srpska vlast svjesna da zapadu ne smije vjerovati, nista dogovoreno, od kumanovskog sporazuma pa do danas nisu ispostovali, tako da je i budalama jasno da samo lazu.
Osim toga, ta propala EU je sve samo ne nesto dobro, inace bi GB ostala clan, inace Island ne bi odustao od clanstva. Za Srbiju je bolje da ostane suverena

european-union-christmas-tree5.jpg
 
Istina je ovo sto kazes za EU. Ali ljudi ne kapiraju da Vucic blefira, on nece da mi udjemo u EU, pa vidi covek sta se desilo Hrvatskoj.
Pa zato ga ja i podrzavam,uslovno,jer kad vidim ko nam se nudi kao alternativa za AV, mene spopadne gadjenje. Milosevic je na svoj nacin spasao Srbiju, odgodio je unistenje Srbije,klupio je vreme do Putina. Sada AV kupuje vreme da spase da Srbija ne postane Beogradski pasaluk.Jer Zapad posle Kosova sigurno ima plan da nam otme Vojvodin, Sandzak i Presevsku dolinu.Da se svede Srbija na neke granice slicne onima iz vremena Berlinskog kongresa.
 
Nema, kako vidim, ovaj Grenel je američka verzija Putina, možda i čovek koji će doći na Trampovo mesto...
Dopao mi se čim sam ga spazila... Jedna smišljena Devica (ne znam Devicu koja nije smišljena... to je dakle neki pleonazam )...
A što se tiče Kurtija i situacije sa ukidanjem taksi, i to mi se dopada. Kurti je pokazao visok novo odgovornosti što je i očekivano za ma kakvog premijera, savest mi ne dozvoljava da o njemu mislim lepo, ali ako je tačno, a videćemo uskoro, to je za respekt.

Srbija treba da se obaveže da će zaustaviti kampanju protiv priznavanja nezavisnosti Kosova i takođe da počne uklanjanje trgovinskih barijera.
Srbija treba da zaboravi na svoje parče zemlje jer i dok je zvanično pripadalo njoj, Šćiperija se aktivno bavila čistom mržnjom prema Srbima u srpskoj zemlji a sve dirigovano iz Albanije.
Znači li to da ako te neko aktivno mrzi jer mu treba tvoja ruka, ti lepo tu svoju ruku na panj i odsečeš je da rešiš problem?
 

Back
Top