Prisluškuju i prate vaše reči, vaše telefone, vaše kupovine, vaše kartice, bar kodove kupljenih proizvoda...bukvalno sve...slucaj kokos rolnice...

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.521
...

To da nam prisluskuju reci i poruke preko telefona to vec znamo...i vec zivimo to NWO ludilo...

Ali pazi sad dalje...
Evo jedan drastičan primer...
Dakle u lokalnoj manjoj prodavnici sam uzeo neke kokos rolnice tog i tog proizvodjaca...

Nikome to nisam pomenuo bilo u caskanju preko telefona, bilo u porukama pa cak niti u prici mimo telefona...
Sad evo tek to ovde pominjem

I dok sam jutros listao net...iskace mi reklama tog i tog proizvodjaca tih kokos rolnica...
Dakle nigde nikome nisam pomenuo to ni uzivo, ni preko telefona, ni preko poruke..., ama bas nigde...da sam ih juce uzeo

Ali..."ONI"...su svejedno znali da sam uzeo te kokos rolnice i plasirali su mi sada reklamu istih...koju inace nikad pre nisam dobijao

E sad dve su opcije:

1) Posto nam prate kartice, onda znaju tj neko (citaj banke) im prosledjuju te podatke sta kupujemo i onda nam plasiraju ciljane reklame podilazeci nam perfidno

2) Telefoni imaju mogucnost da bez nekog nama vidljivog softvera ili aplikacije čitaju bar kodove svih proizvoda koje unesemo u kucu

Pri cemu ne mislim tu kao npr za ovu nagradnu igru "Uzmi racun dobij stan"...gde mi svesno skeniramo bar kodove za svrhu tzv nagradne igre

Vec mislim na sve ostale proizvode gde mi ne radimo nikakvo skeniranje bar kodova i sl. a "Matrix" opet svejedno zna sta smo uneli u kucu sta smo kupili i sl.

Premda naravno i ministar Mali kao pajac NWO sekte je mogao i tzv Nagradnu igru tj aplikaciju povezati i sherovati podatke nasih kupovina...

Ali i bez te aplikacije nasi telefoni su prislusni uredjaji NWO sekte!

Oni ne samo da prisluskuju, snimaju, vec evo i mimo naseg znanja skeniraju bar kodove svega sto kupimo...

...

Možda je čista slučajnost.

Nema šanse da je slučajnost

Te rolnice tog proizvodjaca kupujem prvi put u životu...

I bas sad, jutro posle mi iskoci njihova reklama...

Dakle na ovaj ili onaj nacin "im" (NWO sekti) je prosledjena informacija o mojoj kupovini..., jer ja rec nisam rekao o istoj nikome !!!
Tek sad ovde pricam o tome...

...

...

To da nam prisluskuju reci i poruke preko telefona to vec znamo...i vec zivimo to NWO ludilo...

Ali pazi sad dalje...
Evo jedan drastičan primer...
Dakle u lokalnoj manjoj prodavnici sam uzeo neke kokos rolnice tog i tog proizvodjaca...

Nikome to nisam pomenuo bilo u caskanju preko telefona, bilo u porukama pa cak niti u prici mimo telefona...
Sad evo tek to ovde pominjem

I dok sam jutros listao net...iskace mi reklama tog i tog proizvodjaca tih kokos rolnica...
Dakle nigde nikome nisam pomenuo to ni uzivo, ni preko telefona, ni preko poruke..., ama bas nigde...da sam ih juce uzeo

Ali..."ONI"...su svejedno znali da sam uzeo te kokos rolnice i plasirali su mi sada reklamu istih...koju inace nikad pre nisam dobijao

E sad dve su opcije:

1) Posto nam prate kartice, onda znaju tj neko (citaj banke) im prosledjuju te podatke sta kupujemo i onda nam plasiraju ciljane reklame podilazeci nam perfidno

2) Telefoni imaju mogucnost da bez nekog nama vidljivog softvera ili aplikacije čitaju bar kodove svih proizvoda koje unesemo u kucu

Pri cemu ne mislim tu kao npr za ovu nagradnu igru "Uzmi racun dobij stan"...gde mi svesno skeniramo bar kodove za svrhu tzv nagradne igre

Vec mislim na sve ostale proizvode gde mi ne radimo nikakvo skeniranje bar kodova i sl. a "Matrix" opet svejedno zna sta smo uneli u kucu sta smo kupili i sl.

Premda naravno i ministar Mali kao pajac NWO sekte je mogao i tzv Nagradnu igru tj aplikaciju povezati i sherovati podatke nasih kupovina...

Ali i bez te aplikacije nasi telefoni su prislusni uredjaji NWO sekte!

Oni ne samo da prisluskuju, snimaju, vec evo i mimo naseg znanja skeniraju bar kodove svega sto kupimo...

...
Ovo prvo ne može. Jer banka vidi iznos. Ali ne zna jesi li ti kupio neku čokoladicu ili ne znam jogurt.

ljudi ne razumeju da kad su uzeli smart phone da su sve podatke dali na dlanu

ali koga zabole.
ne prate oni nikog pojedinacno nego trend kupovine i sta rade ljudi.

i naravno da imaju podatke ako zatreba bas neko specifican ako je uradio nesto.

ali nemojte da ste paranoicni.
ne postoje resursi da se svi kontrolisete i pratitie pojedinacno.
zabole ih.
pridajete sebi premnogo znacaja.

samo se prate aktivnosti kao "krda" iz raznoraznih statistickih razloga.

Zar je moguce da i dalje koristis telefon nakon navedenih cinjenica i svih otvorenih tema ovde...

S jedne strane si u pravu...ko mi kriv sto ne koristim fiksni telefon i bacim mobilni...

Ali nigde niko od nas nije dao saglasnost niti postoji dozvola nekog drzavnog organa da im gradjani budu prisluskivani od kompanije Samsung ili koje bilo vec...
A oni to rade...
Fakticki ti "upadaju na privatni posed"...
A znamo kako se to npr u Americi resava kad ti neko upadne na privatni posed...:koto:

...

Jbga, sada ce da nas na'vataju zena i kada se svalerisemo, u pm.
Nema više skrivenih švaleracija.
Sad ima beskonačno mogućnosti za otkrivanje, čak i svega što pišemo na netu
Baš sam skoro pretraživala vezano za tu temu 😁

Jedna od realnih mogucnosti da je Google algoritam prosto predvideo da ti se jedu kokos rolnice (verovao ili ne) na osnovu analize metadata / podataka tvoje indirektne pretrage, sigurno da maši dosta ali sto bi rekli u*ere ga nekad, doduse sve cesce u poslednje vreme, inace to i nije neka tajna oni non stop rade na poboljsanju predikcije kako bi sto efikasnije targetirali potencijalne musterije.

I opet kazem ta predikcija nije Teorija Zavere (ako bih vratio vreme godinu dana unazad i sam bih se slozio da je ovo prica za Trece Oko :lol: ), necu da se ponavljam kao pokvarena ploca, ali opet kazem imam "hands on" iskustvo sa "Behavioural Ai" sistemima koji tome sluze i toliko dobro razumeju ponasanja ljudi i imaju tako zastrasujucu predikciju da se najezis..

Videcete za godinu - dve to ce nam biti kao dobar dan.

Jedna od realnih mogucnosti da je Google algoritam prosto predvideo da ti se jedu kokos rolnice (verovao ili ne) na osnovu analize metadata / podataka tvoje indirektne pretrage, sigurno da maši dosta ali sto bi rekli u*ere ga nekad, doduse sve cesce u poslednje vreme, inace to i nije neka tajna oni non stop rade na poboljsanju predikcije kako bi sto efikasnije targetirali potencijalne musterije.

I opet kazem ta predikcija nije Teorija Zavere (ako bih vratio vreme godinu dana unazad i sam bih se slozio da je ovo prica za Trece Oko :lol: ), necu da se ponavljam kao pokvarena ploca, ali opet kazem imam "hands on" iskustvo sa "Behavioural Ai" sistemima koji tome sluze i toliko dobro razumeju ponasanja ljudi i imaju tako zastrasujucu predikciju da se najezis..

Ja bih volela da mi daju predikciju muškarca koji mi se sviđa tipa dam mu par njih pa on da mi odabere 🤣

Inače, usluga gugla kao detektiva bi bila zlata vredna . Tipa upoznaš nekog staviš fotku i on ti da kompletne informacije. E to bi bilo to.. a za ove rolnice mi glupo, msm kad si već kupio šta će ti dalje reklama?

Vec sada su se mnogi privikli i na Maskov cip kao dobar dan...
Za 20 godina da zaglave u paklu i na to bi se privikli, jer religije potvrdujuju da je covecanstvu upravo tu i mesto :whistling:

Ja bih volela da mi daju predikciju muškarca koji mi se sviđa tipa dam mu par njih pa on da mi odabere 🤣
Aa nesto kao AI provodadzija :namcor: Zanimljivo, Mada imam babu koja bi ga pokidala :flert:

Inače, usluga gugla kao detektiva bi bila zlata vredna . Tipa upoznaš nekog staviš fotku i on ti da kompletne informacije. E to bi bilo to.. a za ove rolnice mi glupo, msm kad si već kupio šta će ti dalje reklama?

Predomislila bi se veoma brzo :lol: Nesto slicno je vec bilo u planu. Oko toga je izbio skandal 2013. ili 14. Google Glass je imao tu ideju kao osnovu, facial ID sedis npr. u prevozu i dobijes info o svakoj osobi u koju gledas :lol: Taj softver je tesko modifikovan zbog "privatnosti" ali koristimo ga i danas na telefonu kao Google Lens :p

Ko nije pratio razvoj internet komunikacija, njemu je iznenadjenje da ga neki globalni administrator prati, ali to je postojalo od samog početka interneta....problem je kada te prati lokalni admin, jer njegovo praćenje nije praćenje trenda, nego praćenje koje iz nekih ličnih razloga.
Ok, čak i kada je to praćenje zbog bezbednosti članova, uvek je štetno jer na kraju stiže u ruke kriminalaca..

Pa za to imas i sada "aplikaciju" - babe, tetke, gatare...☺

A to sto mi reklamiraju rolnice...pa hoce da me navuku...da budem zavisna redovna musterija...

...

grome, nisam ni rec procitao iz tvoje shitarske teme ali danas mi se desilo nesto interesantno.

pas mi je grebajuci unistio deo komarnika pa mi tamo ulaze komarci i muve, pa sam pomislio da se stavi nestgo celicno (sto nikada ranije nisam video ni cuo)
ali samo sam POMISLIO U SEBI

posle 2 sata mi algoritam izbacuje sajt sa mrezama prortiv krtica, celicne mreze koje cuvaju od fizicke povrede, ect ect

grome, nisam ni rec procitao iz tvoje shitarske teme ali danas mi se desilo nesto interesantno.

pas mi je grebajuci unistio deo komarnika pa mi tamo ulaze komarci i muve, pa sam pomislio da se stavi nestgo celicno (sto nikada ranije nisam video ni cuo)
ali samo sam POMISLIO U SEBI

posle 2 sata mi algoritam izbacuje sajt sa mrezama prortiv krtica, celicne mreze koje cuvaju od fizicke povrede, ect ect

To mi je isto palo na pamet...da oni sad vec nam citaju i misli...

Jer pazi...to o komarniku nije nesto o cemu ti pricas razmisljas 00-24h, 365 dana u godini, o cemu guglas svaki dan, ako si i uopste pre nego je pas pokidao...

Dakle sve se desilo u okviru par sati...
A taj sada pocepani komarnik si mozda kupio proslog leta...
Ajde da su na osnovu tadasnje kupovine te imali u "sezonskoj bazi" i samo plasirali sad kad krece sezona komaraca...
Ali bas da ti plasiraju cim pas pocepa...e to je vec čitanje misli...

Sem ako u tih sat-dva nisi o tome pricao s nekim preko telefona ili kucao poruke ili guglao...jer sve to znamo vec prisluskuju odavno...

Ili...ti je pas čipovani prislušni uredjaj 😯😯😯
Pas ti radi za Mi6/CIA-u :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

...

Poslednja izmena:
To mi je isto palo na pamet...da oni sad vec nam citaju i misli...

Jer pazi...to o komarniku nije nesto o cemu ti pricas razmisljas 00-24h, 365 dana u godini, o cemu guglas svaki dan, ako si i uopste pre nego je pas pokidao...

Dakle sve se desilo u okviru par sati...
A taj sada pocepani komarnik si mozda kupio proslog leta...
Ajde da su na osnovu tadasnje kupovine te imali u "sezonskoj bazi" i samo plasirali sad kad krece sezona komaraca...
Ali bas da ti plasiraju cim pas pocepa...e to je vec čitanje misli...

Sem ako u tih sat-dva nisi o tome pricao s nekim preko telefona ili kucao poruke ili guglao...jer sve to znamo vec prisluskuju odavno...

Ili...ti je pas čipovani prislušni uredjaj 😯😯😯
Pas ti radi za Mi6/CIA-u :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

...
komarnik je star 20+ godina dok je pas sumnjivog porekla.
prisljamcio se slucajno sa ulice pa ostao :think:

Poslednja izmena od moderatora:

Back